Page 85 of 95 FirstFirst ... 35607580838485868790 ... LastLast
Results 841 to 850 of 946

Thread: PaAsNjeKrYqLeKu

Senior Member mamurrzaku's Avatar
    Uploads
    45

Re: PaAsNjeKrYqLeKu

Me duhet mua te pregatis installimin automatik te freecdžs qe kam modifikuar une ne versionin cccam

Uploads
    45

Ok vendos nje cccam&oscam

Dhe neser e installojme

ice_screenshot_20170617-214251.jpgice_screenshot_20170617-214126.jpg

Uploads
    45

Projekti i freecsD ka shtuar numrin e serverave,keshtu me kane njoftuar.....
    E gjitha ka ndodhur,pasi une kam vene screenshot me plot 10 servera.
    Deri ketu ok.
    Ajo qe sme pelqen,eshte veprimi i ndonjerit antare te ketij forumi,qe ka komunikuar team te freecsD,keto modifikime te bera nga une.!!!
    I bej thirrrje atij personi,qe nuk eshte e thenme qe freecsD duhet te kaloje patjeter nga ai forum,dhe pse kane rritur sigurine e mbrojtejes se freecsD....
    Mund te modifikohet,permiresohet pa problem dhe nga forumi yne i satsuprem.
    Une jam munduar qe mos te ngelni asnjehere DUAR BOSH,duke humbur shume,shume kohe.
    Ndjej keqardhje per kete veprim,smund ta pranoj,me prihen krahet per te vazhduar me tej.....

Senior Member rigert's Avatar
    Uploads
    5

Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
    Prsh Edit
    E the shume mire,per humbjen kohes,Ádo gje e kam bere gratis. PA_ASNJE_KRYQ_LEKU
    E kam fjalen nese ekziston mundesia per te pare gratis.
    Pyetja eshte me gjithmen interesante,ja vlen te humbesh kohe.?
    Pergjigja ime eshte BOOOHHH,ndoshta per nje pjese ja vlen,dhe per nje pjese ndoshta sja vlen?
    Po me vjen ne mendje nje pm,o shkrim ne forum i nje moderatori,(sdua ta them emrin)me duket se shkruante keshtu
    Humb kohen kot sja vlen.!!!
    NEJSE VARJA................
    Pershendetje mamurrzaku.

Me beso miku im,puna qe ti ke bere nuk ka te paguar,sepse ti edhe nje pakice e vogel ketu ne forum gjithmone keni qene te paret qe keni sjelle risi te reja dhe ajo qe eshte me e bukura cdo gje falas ose sic e thua ti PaAsNjeKrYqLeKu

Pune te mbare dhe kalofsh mire miku im,dhe shume faleminderit per risite dhe ndihmen qe ben.

Senior Member
    Uploads
    0

mamurrzaku, e lexova postimin tuaj dhe sinqerisht me vjen keq qe ju jeni merzitur, ky eshte nje forum me mijera anetare dhe patjeter qe ka edhe mostra te tiila, langaraq dhe smirezinj, qente le te lehin shoku ti vazhdo dhe ndihmo anetaret se te gjithe te jemi mirenjohes, edhe ata mostra besoj kane kerkuar nga ju ti ndihmosh, zoti ta shperblefte miresine qe ju keni dhe shfaqni ne forum, prandaj dhe ky forum vetem rritet se ka njerez te mire si ju, Tung.

Senior Member nushi-73's Avatar
    Uploads
    0

Forca vŽllazni mos u dorzoni para plehrav

mamurrzaku je madh vlla mos u merzit ( gjithmone i miri ka fituar i keqi eshte vetem nje pengese ) respeke vlla

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
    Projekti i freecsD ka shtuar numrin e serverave,keshtu me kane njoftuar.....
    E gjitha ka ndodhur,pasi une kam vene screenshot me plot 10 servera.
    Deri ketu ok.
    Ajo qe sme pelqen,eshte veprimi i ndonjerit antare te ketij forumi,qe ka komunikuar team te freecsD,keto modifikime te bera nga une.!!!
    I bej thirrrje atij personi,qe nuk eshte e thenme qe freecsD duhet te kaloje patjeter nga ai forum,dhe pse kane rritur sigurine e mbrojtejes se freecsD....
    Mund te modifikohet,permiresohet pa problem dhe nga forumi yne i satsuprem.
    Une jam munduar qe mos te ngelni asnjehere DUAR BOSH,duke humbur shume,shume kohe.
    Ndjej keqardhje per kete veprim,smund ta pranoj,me prihen krahet per te vazhduar me tej.....
    Pershendetje mamurrzaku.

Une jam nga te paret qe e kam ndjekur kete rubrike ne forum, dhe ka qene vertet paasnjekryqleku. Asnjeri se mohon cfare ndihme ke dhene.
    Duhet respekt per punen e tjetrit dhe natyrisht qe duhet ta lajmerosh dhe te marresh leje nese kerkon ta perdoresh punen e tij, pervec rasteve kur e do per perdorim vetjak. ...
    Ne fund te fundit kjo eshte menyre te sjelluri. Liria e cdo antari te forumit perfundon aty ku cenohet liria e tjetrit.
    Ky eshte mendimi im.

Nuk te them as vazhdoje as largohu, eshte vendimi yt.
    Por te them me plot gojen FALEMINDERIT per gjithshka qe ke bere.

Senior Member arbend's Avatar
    Uploads
    6

Mamurrzak bej si ta kesh kokrren e qejfit..nder dhe mire ke ber deri tani..ske asnji detyrim ta vrasesh menjen aspak

Senior Member
    Uploads
    0

Ndoshta falenderimet nga ne ne qe kemi perdorur njohurite e tua mund te ta heqin sadopak merzine.

Mirenjohes per punen qe ke bere!