Page 87 of 87 FirstFirst ... 37627782858687
Results 861 to 863 of 863

Thread: PaAsNjeKrYqLeKu

 1. #861
  Senior Member Montezuma 1's Avatar
  Join Date
  24-11-2010
  Location
  In shee's Heart
  Posts
  606
  Uploads
  1

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Quote Originally Posted by JayBorn View Post
  Mamurrzaku nuk largohet o shoke, pak me pare fola me te, eshte thjesht nje shkeputje e vogel pakditore.... Gjithkush do te merzitej nese dikush tjeter fut hundet dhe spiunon per dicka qe mamurrzaku ka dite qe merret me te dhe me shum pasion.. Shpresoj te arrije te beje dicka, sepse ky freecsD origjinal po bie shum poshte, vetem 2server fut, e kane lene shum mas dore.. Kalofshit mire.. Naten.
  Mua FreecsD origjinal me nxjerr 14 linja Online, megjithėse punoj dhe FreeCccam, sa pėr mamurrzakun, nuk ka arsye pėr tė ikur nga forumi, tė paktėn jo pėr arsyen qė postoi, ėshtė shumė serioz dhe llogjik qė tė ikė pėr arsye tė tilla.

 2. #862
  Senior Member JayBorn's Avatar
  Join Date
  17-10-2015
  Posts
  233
  Uploads
  2

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  O vllai ca thu re? Mos mbase mendon se jam une ai spiuni qe i kam prish pune mamurrzakut? E ke gabim o shok, se sme plas mua per freecsD, kur e kan braktisur ata projektin, llogarit mua qe sma ndjen fare... Ca muhabeti boni mer amon... O @mamurrzak sqaroi pak cunat re, se e paskan me mua keta...

 3. #863

Page 87 of 87 FirstFirst ... 37627782858687

Similar Threads

 1. PaAsNjeKrYqLeKu
  By mamurrzaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1080
  Last Post: 15-01-2017, 22:05:44

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •