Page 97 of 97 FirstFirst ... 47728792959697
Results 961 to 963 of 963

Thread: PaAsNjeKrYqLeKu

 1. #961
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,306
  Uploads
  40

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  çuna si e do e bejme, do respektojme temen apo do e kthejme ne chat?

  shtese;

  nuk duhet te vazhdojme me keshtu me ofendime, sharje, fyerje, mosmirenjohje etj.

  per mu ose moderatoret nuk kushton asgje me i bere ban disave qe me nder te muhabetit e kishin "dhjere" fare por un jam gjtihmone i bindur qe ne jemi ne gjendje ti kapercejme kto gjera dhe te jemi ato qe vijme ketu per te marre sherbime dhe me ndihmuar te tjeret sipas mundesive.

  eshte forum satelitor jo arene boksi.

  ju lutem mos e perjashtoni vet veten tuaj nga ky forum.

  kaloni mire.

 2. #962
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,306
  Uploads
  40

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Ju lutem per here te fundit respektoni kete forum dhe rregullat e tij, eshte hera e trete qe e them, nuk mban me.
  heren tjeter sipas peshes, secilit denimin kushdo qofte i vjeter apo i ri ne kte forum.

  Po e mbyll me nje thenie te te madhit Faik Konica duke shpresuar tju beje te thelloheni. 3. #963
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  324
  Uploads
  46

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Bravo Mamurrso je i modh,nuk ma merte menja se do e bojshe nje freecsD pa usr dhe pass.
  Lene cfar thojn keta,vazhdo punen plako.

  KLM
  Attached Images Attached Images

Page 97 of 97 FirstFirst ... 47728792959697

Similar Threads

 1. PaAsNjeKrYqLeKu
  By mamurrzaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1078
  Last Post: 15-01-2017, 23:05:44

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •