Page 30 of 30 FirstFirst ... 52025282930
Results 291 to 300 of 300

Thread: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

 1. #291
  Senior Member jani_sat's Avatar
  Join Date
  16-12-2009
  Posts
  125
  Uploads
  0

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by nardis View Post
  Prsh zgemma star h5.2s ka dy tunera A'B satelitor plus njė tokėsore C, pyetja ime ėshtė tė dy tunera A dhe B e kapin multistream apo njėra nga kėto


  zgemma star h5.2s plus ka multisrteam tunerin B qe eshte ne njen trup me tunerin tokesor

 2. #292
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  897
  Uploads
  1

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Cili ėshtė imazhi mė i mirė pėr zgemma H7S? Si mendoni nga eksperienca juaj?

 3. #293
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  630
  Uploads
  5

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Cili ėshtė imazhi mė i mirė pėr zgemma H7S? Si mendoni nga eksperienca juaj?
  Une openpli 6.2 po perdor dhe jam i kenaqur

 4. #294

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Cili ėshtė imazhi mė i mirė pėr zgemma H7S? Si mendoni nga eksperienca juaj?
  Une perdori imazhin e Egami 8.1.3 dhe jam shume i kenaqur me kete imazh.

 5. #295
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  897
  Uploads
  1

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by M-P View Post
  Une openpli 6.2 po perdor dhe jam i kenaqur
  E kam pėrdor openpli 6.2, po mė nxirrte probleme me listėn e kanaleve tė multistream, vetėm me vhannibal autosetting rregullohen, kam gjet rehat me egami 8.1 qė e ka tė add ons vhannibal autosetting... Kam pėrdor pėr iptv xc code 4.3 po nuk e di pse mė bėn crash č ristarto aparatin... I bėra flash dhe punon normal... Nuk po e pėrdor pėr iptv...

 6. #296

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  kush me ndihmon me ndonje image te mire per h5

 7. #297
  Senior Member
  Join Date
  13-02-2010
  Posts
  437
  Uploads
  8

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  kush me ndihmon me ndonje image te mire per h5
  OpenEsi 8.0
  Egami 8.1.3
  Openpli 6.2
  OpenAtv 6.3

  Te gjithe keto jane perfekt per kete look aparati
  Faleminderit!

 8. #298
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  397
  Uploads
  3

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  kush me ndihmon me ndonje image te mire per h5
  Une personalisht te sugjeroj Openpli 6.2. Imazh i lehte dhe ke gjithēka te duhet

 9. #299
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,403
  Uploads
  49

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  kush me ndihmon me ndonje image te mire per h5
  Open Esi qe te ka sugjeruar Bobimilo,Openpli.

 10. #300
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,860
  Uploads
  512

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  kush me ndihmon me ndonje image te mire per h5
  satlodge shkarkoje ketu eshte backup , po deshe imagine te paster shko te faqja e vet

Page 30 of 30 FirstFirst ... 52025282930

Similar Threads

 1. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 194
  Last Post: 09-03-2018, 19:58:56
 2. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 154
  Last Post: 13-05-2014, 18:46:02
 3. firmare update
  By halit sali in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2009, 11:01:42
 4. firmare citycom507 25-09-06
  By marieta222 in forum CityCom Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 25-09-2006, 14:07:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •