Page 53 of 53 FirstFirst ... 3284348515253
Results 521 to 526 of 526

Thread: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

 1. #521
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  383
  Uploads
  2

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Ka disa kohe zgemma h7s nuk me nxjerr numra apo oren ne display!!
  Me rri gjithmone keshtu:
  -00-
  Edhe pse levizin kanalet,asnjehere nuk me shkruan emrin e kanalit apo te nxjerre ndryshimin e numrave sipas levizjes nga telekomanda!!
  Pse ndodh kjo dhe si rregullohet??

 2. #522
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  383
  Uploads
  2

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Po images SATLODGE per zgemma h7s a ka? Cili esht linku.

 3. #523
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,895
  Uploads
  525

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Po images SATLODGE per zgemma h7s a ka? Cili esht linku.
  ketu/ e ke linkun

 4. #524
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  383
  Uploads
  2

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  ketu/ e ke linkun
  Flm,por kete link e kam provuar por nuk shkarkon.nuk e di pse!

 5. #525
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,895
  Uploads
  525

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Flm,por kete link e kam provuar por nuk shkarkon.nuk e di pse!
  Linku eshte i satlodge ,une aty i shkarkoj dhe nuk kam pas asnjehere probleme

 6. #526
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Location
  alive
  Posts
  230
  Uploads
  6

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Flm,por kete link e kam provuar por nuk shkarkon.nuk e di pse!
  Pershendetje
  Shiko browser ke perdor,mozilla,chrome ose opera,nje nga keto perdor une dhe nuk kam probleme.
  Gjithsesi ketu mund ta shkarkosh

Page 53 of 53 FirstFirst ... 3284348515253

Similar Threads

 1. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 156
  Last Post: 17-02-2019, 17:32:51
 2. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 194
  Last Post: 09-03-2018, 19:58:56
 3. firmare update
  By halit sali in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2009, 11:01:42
 4. firmare citycom507 25-09-06
  By marieta222 in forum CityCom Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 25-09-2006, 14:07:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •