Page 59 of 59 FirstFirst ... 9344954575859
Results 581 to 583 of 583

Thread: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

 1. #581
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  403
  Uploads
  2

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bledi07 View Post
  Lere me Openatv 6.3 se eshte imazh shume stabel dhe i kompletuar. Un Kam provuar shume por me ne fund kam ndaluar tek Openatv
  Nuk kam lene imazh pa provuar por asnje rezultat per funksionimin normal te DVB-T2! I kam provuar te gjithe country dhe region por prap asgje! Kur them asgje nenkuptoj qe kanalet shkarkohen por nuk mi ruan te dyja frekuencat!zgemmen e kam provuar ne elbasan dhe punonte rregullisht me te gjitha frekuencat dhe me kanalet perkatese,duke i luajtur dhe ruajtur normalisht te gjitha frekuencat!

 2. #582
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2014
  Posts
  110
  Uploads
  0

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Pershendetje si mund ti vendos linjat e c c cam ne Zgemma H2S

 3. #583
  Senior Member warezshkoder's Avatar
  Join Date
  04-09-2010
  Posts
  185
  Uploads
  1

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  Pershendetje si mund ti vendos linjat e c c cam ne Zgemma H2S
  Me program Ftp shko ne Etc , Cccam.cfg .. Shtoje aty linjen dhe ruaje

Page 59 of 59 FirstFirst ... 9344954575859

Similar Threads

 1. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 156
  Last Post: 17-02-2019, 17:32:51
 2. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 171
  Last Post: 09-03-2018, 19:58:56
 3. firmare update
  By halit sali in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2009, 11:01:42
 4. firmare citycom507 25-09-06
  By marieta222 in forum CityCom Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 25-09-2006, 14:07:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •