Page 59 of 59 FirstFirst ... 9344954575859
Results 581 to 586 of 586

Thread: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

 1. #581
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  403
  Uploads
  2

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bledi07 View Post
  Lere me Openatv 6.3 se eshte imazh shume stabel dhe i kompletuar. Un Kam provuar shume por me ne fund kam ndaluar tek Openatv
  Nuk kam lene imazh pa provuar por asnje rezultat per funksionimin normal te DVB-T2! I kam provuar te gjithe country dhe region por prap asgje! Kur them asgje nenkuptoj qe kanalet shkarkohen por nuk mi ruan te dyja frekuencat!zgemmen e kam provuar ne elbasan dhe punonte rregullisht me te gjitha frekuencat dhe me kanalet perkatese,duke i luajtur dhe ruajtur normalisht te gjitha frekuencat!

 2. #582
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2014
  Posts
  110
  Uploads
  0

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Pershendetje si mund ti vendos linjat e c c cam ne Zgemma H2S

 3. #583
  Senior Member warezshkoder's Avatar
  Join Date
  04-09-2010
  Posts
  185
  Uploads
  1

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  Pershendetje si mund ti vendos linjat e c c cam ne Zgemma H2S
  Me program Ftp shko ne Etc , Cccam.cfg .. Shtoje aty linjen dhe ruaje

 4. #584
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,504
  Uploads
  18

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Nuk kam lene imazh pa provuar por asnje rezultat per funksionimin normal te DVB-T2! I kam provuar te gjithe country dhe region por prap asgje! Kur them asgje nenkuptoj qe kanalet shkarkohen por nuk mi ruan te dyja frekuencat!zgemmen e kam provuar ne elbasan dhe punonte rregullisht me te gjitha frekuencat dhe me kanalet perkatese,duke i luajtur dhe ruajtur normalisht te gjitha frekuencat!
  Epo vur shpirtin ne paqe pastaj, dhe merru me ndonje pune tjeter

 5. #585
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,501
  Uploads
  53

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Nuk kam lene imazh pa provuar por asnje rezultat per funksionimin normal te DVB-T2! I kam provuar te gjithe country dhe region por prap asgje! Kur them asgje nenkuptoj qe kanalet shkarkohen por nuk mi ruan te dyja frekuencat!zgemmen e kam provuar ne elbasan dhe punonte rregullisht me te gjitha frekuencat dhe me kanalet perkatese,duke i luajtur dhe ruajtur normalisht te gjitha frekuencat!
  Merr nje shtepi me qera ne Elbasan atehere.!!!
  Ose gjeji ndonjerit shtepi me qera nga Elbasani qe ka dekoder Zgemma.
  Te pakten ne kete menyre verifikoni nese eshte faji i Zgemmes.!

 6. #586
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Location
  alive
  Posts
  234
  Uploads
  6

  Re: Zgemma (te gjitha versionet) Image, Firmare, Software, Diskutime etj.

  Quote Originally Posted by blackhole1 View Post
  Nuk kam lene imazh pa provuar por asnje rezultat per funksionimin normal te DVB-T2! I kam provuar te gjithe country dhe region por prap asgje! Kur them asgje nenkuptoj qe kanalet shkarkohen por nuk mi ruan te dyja frekuencat!zgemmen e kam provuar ne elbasan dhe punonte rregullisht me te gjitha frekuencat dhe me kanalet perkatese,duke i luajtur dhe ruajtur normalisht te gjitha frekuencat!
  Vlla ,beji nder dikujt qe eshte nga Elbasani,shitja atij ose bej nderrim aparati me dike nga Elbasani.

Page 59 of 59 FirstFirst ... 9344954575859

Similar Threads

 1. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 156
  Last Post: 17-02-2019, 17:32:51
 2. Info OCTAGON - Te gjitha modelet - Image, firm, soft, diskutime etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 171
  Last Post: 09-03-2018, 19:58:56
 3. firmare update
  By halit sali in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2009, 11:01:42
 4. firmare citycom507 25-09-06
  By marieta222 in forum CityCom Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 25-09-2006, 14:07:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •