Page 12 of 38 FirstFirst ... 271011121314172237 ... LastLast
Results 111 to 120 of 376

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #111
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,415
  Uploads
  17

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes dvb-t2/c geniatech t230. E re ne kuti. Funksionale ne dekoderat linux me kernel superior 3.19 e siper. Personalisht e kam testuar ne octagon sf4008 4k, , dhe si ne kabllor edhe tokesor punon shkelqyeshem. Cmimi 35€ i pa diskutueshem. Vendodhja Vlore. Shitja dorazi. Per kontakt ne pm.

 2. #112

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Mirbrema kerkoj te blej aparate te perdorur qe supertojn kodet tanberg,me cmim te arsyeshem.kush ka te me shkruajn ne PM flm

 3. #113
  Senior Member
  Join Date
  24-05-2008
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  kerkoj tuner dvb-t2 per cloud ibox 3.

 4. #114
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  844
  Uploads
  1

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet MXQ Pro,nė gjendje shumė tė mirė KODI 17.3 Android 6.0 TV Box Amlogic S905X Quad Core 1 GB/8 GB H. 265 4 K 1080i/P Smart Media Player MXQ PRO PK X96..... Ėshtė i programuar me STB Pro pėr t'i futur linjė IPTV, me tė cilėn punon shumė mirė, ka disa aplikacione tė cilat kanė shumė kanale tė lira shqiptare, tė huaja dhe shumė sportive... Ēmimi 7 mijė lekė tė reja... Shitet dorazi nė Elbasan...Kontakt nė pm... Faleminderit e blerje tė mbara....
  ploteso kushtet e shit-blej qe postimi mos te fshihet.!!

 5. #115

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes dekoder dreambox 7020 hd origjinal me 6 muaj iptv te paguar ,me tuner satelitor dhe tuner tokesor T2.Aparati eshte i pajisur me vend moduli ku mund te perdoret dhe abonimi i rregullt DGA. aparati kushton 200 euro , vendodhja Vlore blerja dorazi. Faleminderit.

 6. #116
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  248
  Uploads
  12

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje,shes Cloud ibox III me tuner satelitor dhe tuner tokesor T2 i perdorur cmimi 5000 leke. Shitja dorazi ne Tirane. Per me shume ne PM.Faleminderit.

 7. #117
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  155
  Uploads
  4

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Tirane. Shitet Dreambox DM 525 HD Combo S2/T2/C Origjinal i ardhur nga Gjermania.
  Aparati eshte i ri ne kuti se bashku me aksesoret.
  I bere gati me imazh Newnigma2 dhe CCcam.
  Shitja dorazi ne Tirane.
  Cmimi 180 Euro

 8. #118
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Zgemma H5 i ri ne kuti bashk me abonim per 1-vit 19,500 lek te reja .shitja dorazi ne tiran elbasan durres

  Zgemma star H5

  Main Feature

  · DVB-S2 + Hybrid Tuner DVB-T2/C

  · Multimedia plug-in supported

  · HDMI up to 1080p

  · 1 x Smartcard-Reader

  · 2 x USB2.0

  · 100 Mbit Ethernet Interface
  SPECIFICATION
  2,000 DMIPS CPU PROCESSOR
  BCM73625 Dual Core Mainchipest
  More than 4.01x linux kernel
  Excellent sound quality in Dolby Digital
  Two Tuner Built-in DVB-S2+DVB-T2/C Hybrid
  Mirco SD card (TF card) for recording, 8GB, 64GB, 128GB (optional)
  HDMI Connection
  AV CONNECTION
  Single/Dual 1080i Decode
  1080p60 Decode
  DIX
  Versions 3.11,4.1,5.X, and 6.X
  Progressive and interlaced
  AVS Decode with support for AVS1-P2 Jizhun Profile @ Level 6.0
  HDTV Receiver MPEG-2/4 H. 264,HEVC/H.265
  VP8-Google/ON2 Codec,aka CodecX,support up to 1080p 30 and 10Mbps
  RV9/10-RealVideo codec from RealNetworks,supports up to 1080p 30 and 10Mbps
  USB PVR Support of external HDD (HDD Optional)
  1xCardreader (MultiCAS)
  2x USB 2.0
  Ethernet access 10/100 Mbit
  256MB NAND Flash / 512MB DDR3
  Timeshift
  Electronic TV programmes ( EPG ) support
  Parental Control
  OSD into many languages and graphics (Skins)
  Webinterface, WEB Remotcontrol
  DISEqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 22Khz and USAL's
  External power supply12V 3A

 9. #119
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  248
  Uploads
  12

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes VU Zero i perdorur ne gjendje te mire pune per 10.000 leke te reja. Shitja dorazi ne Tirane.Per me shume ne PM. Gjithe te mirat.

 10. #120
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2012
  Posts
  431
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Prsh..Kerkoj nji LNB me 2 koka me 2 dalje?. vetum ne KS per ma shum pm.klm.

Page 12 of 38 FirstFirst ... 271011121314172237 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •