Page 14 of 17 FirstFirst ... 491213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 166

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #131
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  767
  Uploads
  84

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet KII PRO Android tv box.
  Cmimi eshte 120 mije lek te vjetra .
  Shitjet behen dorazi ne Tirane, per me shume dergoni ne PM.

  Features:

  CPU: Amlogic S905 Quad-core 64-bit ARM® ™-A53 up to 2GHz
  GPU: Penta-core ARM® Mali™-450
  RAM: 2GB DDR3
  ROM: 16GB Flash
  OS: Android5.1.1
  Support DVB-T2 DVB-S2 CCcam Newcam Biss
  Support the Latest HEVC H.265 Decoding
  Support SPDIF Output
  Support IEEE 802.11 a/b/g/n Dual-band WiFi 2.4G + 5.0G
  Support Bluetooth: 4.0 24B856D5-AAC9-4BD5-9A83-00717F9E4C46.jpeg

 2. #132
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  767
  Uploads
  84

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Golden Interstar Voyager II.
  Cmimi eshte 120 mije lek te vjetra .
  Shitjet behen dorazi ne Tirane, per me shume dergoni ne PM.

  COMBO - Twin tuner Satellite & Terrestrial receiver

  Full HD 1080p COMBO - Twin tuner - Satellite & Terrestrial Receiver with IPTV

  New Dual Core CPU 2 x 600 MHz
  New generation High speed memory DDR-III
  IPTV - stream through WEB TV application
  Full HD 1080p Satellite Receiver with IPTV
  Watch live TV on your phone or tablet
  CONAX Multi Card Reader
  1 x CI slot - Common Interface Slot
  You Tube, You Porn, Google Maps, Katrina TV
  1 x Satellite Tuner
  1 x Terrestrial / Cable Tuner
  7 Segment display
  Channel Recording to External Storage Devices
  DiSEqC 1.0, 1.2 and USALS compatible
  Ethernet Connection & WiFi Support
  Connect TV with HDMI cable5CAB00A3-734D-4FA2-B04F-6670BF561E16.jpeg

 3. #133
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  125
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje!
  Kush ka per te shitur dekoder qe suporton dqcam te me kontaktoj ne pm!

 4. #134

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Tuner S2x per aparat octagon sf4008 4K, eshte ok edhe per kanalet Multistrim ne 5W, shitja dorazi ne Tirane, cmimi 70Euro, kontakt PM.

 5. #135
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Tirane, Shqiperi
  Posts
  1,149
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Okazion, Shes:

  Sunray Sr4 Triple Tuner, Satelitor-Tokesor-Kabllor, Tuneri Tokesor eshte T2, i perdorur si kuti, por i ri ne te vertete, sepse i kam vendosur motherboard te ri, me Free Cccam te instaluar nuk keni nevoj per abonim, 160.000 Leke te vjetera, ose me 1 vit abonim Cccam 220.000 Leke te Vjetera, i bere gati me te gjitha.
  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  Blerje te Mbara

 6. #136
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  199
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Blej aparatin VU+ UNO 4K ne qoft se e disponon ndokush ket aparat apo din ndonje dyqan ku shiten te me kontaktoj ne PM

 7. #137
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  580
  Uploads
  43

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet DREAMBOX 800 PVR SE. aparati esht i perdorur po ne gjendje te mir + 1vit abonim. Cmimi 15.000Lek

 8. #138
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  255
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  prsh!! u rikujtoj edhe njehere se: shes vusolo pro i perdorur por ne gjendje pune te mire! me images openpli ,te istaluar tspanel,freecccam, sofcamkey per kanalet me celsa etj. i vetmi problem esht qe nuk me konektohet kablli hdmi me tv,por per momentin e perdor me fishat me ngjyra!cilesia esht super!! cmimi me i lire se kurre! 45.000 te vjetra! cmimi i diskutueshem!! shitja dorazi!vendodhja prrenjas,,
  https://www.google.com/imgres?imgurl...act=mrc&uact=8

 9. #139
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,290
  Uploads
  17

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Usb Geniatech t230 dvb-t2/c. Ideale per sinjalin dvb-t2 dhe kabllorin dixhital. Kompatibel me sistemin linux Enigma2. Driverat jane te perfshire ne te gjitha imazhet enigma2 te momentit. Çmimi 35€ copa. Shitja dorazi. Per ata qe duan sasi mund ta diskutojme privatisht. Per info. Dhe detaje te tjera kontaktoni ne pm. Flm.
  Attached Images Attached Images

 10. #140
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,244
  Uploads
  45

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Nga fundi javes nisem x ne Albania.
  Kush don ndonje dekoder nga Italia te me shkruaj.
  Dyqani eshte ky ketu,keni kohe deri te merkuren

  dyqani

Page 14 of 17 FirstFirst ... 491213141516 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 988
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinë ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •