Page 16 of 38 FirstFirst ... 61114151617182126 ... LastLast
Results 151 to 160 of 376

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #151

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje!
  Dhe une gjithashtu jam i interesuar per dy tunera T2 triple sunray sr4.
  Njerin e kam por nuk eshte T2

 2. #152

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by odobashi View Post
  bli tuner sunray sr4 triple tuner T2 eshte perfect dhe ke nje boks me tre unera. Cdo gje tjeter eshte humbje kohe dhe paresh.
  Ku mund te blej nje te tille?
  Faleminderit

 3. #153

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by armantayros View Post
  Ku mund te blej nje te tille?
  Faleminderit
  Une nuk di ndonje ketu personalisht kerko ne aliexpress shitesi me i mire eshte zabox. U duhet te prini nja 3 jave qe ye vij por benin me box triple tuner.
  klm

 4. #154
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  209
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  shitur flm

 5. #155
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  199
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje!
  Interesohem per starsat sr 2000 hd extreme.
  Inbox kush disponon.

 6. #156

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje me duhen dm500s , kush disponon te me shkruaj ne P.M !!!

 7. #157

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by NeoCelica View Post
  pershendetje

  Interesohem per nje Zgemma H 5 2S+ me tuner DVB S2X/T2 bashke me abonim ccam 1 vjecar nese e keni e me cfar cmimi /

  falemnderit
  Edhe une jam i interesuar per nje dekoder te tille kush ka ndonje info me shkruaj ne pm.Faleminderit

 8. #158
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  155
  Uploads
  4

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Dorazi ne Tirane VU+ Zero 4K (S2X-multistream). I ri ne kuti (i pa hapur) per vetem 200 Euro. Kush eshte iinteresuar ne PM

 9. #159
  Senior Member
  Join Date
  24-01-2014
  Posts
  235
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by NeoCelica View Post
  pershendetje

  Interesohem per nje Zgemma H 5 2S+ me tuner DVB S2X/T2 bashke me abonim ccam 1 vjecar nese e keni e me cfar cmimi /

  falemnderit
  Edhe une interesohem per kete dekoder, vetem box pa abonim.

 10. #160
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,174
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Okazion, Shes:

  Zgemma H5 2S Plus Tuner DVB S2X/T2 , i perdorur shume pak si i ri, pa abonim, emulator, IPTV, etj, pa patur asgje te paligjshme ne aparat, cmimi 170.000 leke te vjetera.
  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  FL

Page 16 of 38 FirstFirst ... 61114151617182126 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •