Page 18 of 18 FirstFirst ... 813161718
Results 171 to 178 of 178

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #171

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Octagon sf4008 4K UHD triple tuner, ka edhe nje tuner rezerve S2X, aparati i perdorur vetem 2 jave, shitet edhe me abonim 1 vjecar se bashu, cmimi 350Euro, shitja behet dorazi ne Tirane, ju pershendes. Nuk ka zbritje ne cmim. Kontakt PM.

 2. #172
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  343
  Uploads
  3

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  A ka ndonje usb wifi qe mundeson lidhjen e internetit ne laptop dhe pajisjet tjera duke marre internetin tek ruteri i komshiut?

 3. #173
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,506
  Uploads
  188

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by bledi07 View Post
  A ka ndonje usb wifi qe mundeson lidhjen e internetit ne laptop dhe pajisjet tjera duke marre internetin tek ruteri i komshiut?
  Bli 1 repeater dhe keshtu e zgjidh problemin diku te 2000 lek te reja.
  Kalo mirė.!!

 4. #174
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,695
  Uploads
  484

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by bledi07 View Post
  A ka ndonje usb wifi qe mundeson lidhjen e internetit ne laptop dhe pajisjet tjera duke marre internetin tek ruteri i komshiut?
  bli nje repeater Wi-Fi dhe deri ne 300 metra distance me ruterin e komshiut je ne rregull

  marka me i mire eshte Netgear EX7000-100PES Nighthawk (range extender)

 5. #175
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  197
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shiten te rinj dekodera origjinale:
  1. edision os mega s2 t2 IPTV (275 mije leke te vjetra)
  2. edision os mini + combo s2 t2 IPTV (220 mije leke te vjetra)
  3. Edision Piccollo 3in1 HEVC S2 T2 IPTV (130 mije te vjetra)(versioni i ri t2 hevc H.265)
  4. Edision OS Nino+ DVB-s2+T2/c Combo H.265 HEVC (190 mije leke te vjetra)(vetem me porosi, parapagese)
  5. rs232 kabell + adaptor db9 per te lidhur porten rs232 me pc. punon me cdo windows edhe 64-bit (i ri)
  Te 4 dekoderat te marre ne gjermani, ne kutine e vet origjinale.
  Shitja dorazi tirane ose durres
  kontakt ne pm

 6. #176
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  194
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Interesohem per dekoder starsat 2000 extreme
  Pm kush disponon

 7. #177
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  343
  Uploads
  3

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Sipas proves se bere nga nje antar i ketij forumi wifi repeater nuk funksionon po nuk pate kontroll te ruteri.
  Pra ky opsion bie posht apo jam gabim
  Un me shum jam per nje usb wifi antene qe e njef zgemma h5 dhe kap ne distance te larget.
  Ka ndonjeri ktu ne Tirane?

 8. #178

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet dreambox dm 820 HD origjinal gjerman.i ri ne kuti.250 euro.

Page 18 of 18 FirstFirst ... 813161718

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •