Page 25 of 25 FirstFirst ... 1520232425
Results 241 to 249 of 249

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #241
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  235
  Uploads
  8

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje,shes Cloud ibox III me tuner satelitor dhe tuner tokesor T2 i perdorur cmimi 5000 leke. Shitja dorazi ne Tirane. Per me shume ne PM.Faleminderit.

 2. #242

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje gezuar vitin e ri... Kush disponon dekoder KII Pro DVB-T2+S2 Android 5.1 TV Box Amlogic S905 Quad-core FHD 1080P 4K WIFI 3G sa kushton?

 3. #243
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  pershendetje ku mund te gjeje ne Tirane mbajtese per 4 lnb

 4. #244
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Posts
  192
  Uploads
  5

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by beka20 View Post
  pershendetje ku mund te gjeje ne Tirane mbajtese per 4 lnb
  Pershendetje beka20.
  Kalo nga tregu Ali Demi ,jam i sigurt qe do gjesh atje.
  Kalofsh mire
  Quote Originally Posted by Altin1 View Post
  Tek 21-shi mbas ambulances 9.

 5. #245
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  146
  Uploads
  4

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Tirane. Shitet Dreambox DM 525 HD Combo S2/T2/C Origjinal i ardhur nga Gjermania.
  Aparati eshte i ri ne kuti se bashku me aksesoret.
  I bere gati me imazh Newnigma2 dhe CCcam.
  Shitja dorazi ne Tirane.
  Cmimi 180 Euro

 6. #246
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  485
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Zgemma H5 i ri ne kuti bashk me abonim per 1-vit 19,500 lek te reja .shitja dorazi ne tiran elbasan durres

  Zgemma star H5

  Main Feature

  · DVB-S2 + Hybrid Tuner DVB-T2/C

  · Multimedia plug-in supported

  · HDMI up to 1080p

  · 1 x Smartcard-Reader

  · 2 x USB2.0

  · 100 Mbit Ethernet Interface
  SPECIFICATION
  2,000 DMIPS CPU PROCESSOR
  BCM73625 Dual Core Mainchipest
  More than 4.01x linux kernel
  Excellent sound quality in Dolby Digital
  Two Tuner Built-in DVB-S2+DVB-T2/C Hybrid
  Mirco SD card (TF card) for recording, 8GB, 64GB, 128GB (optional)
  HDMI Connection
  AV CONNECTION
  Single/Dual 1080i Decode
  1080p60 Decode
  DIX
  Versions 3.11,4.1,5.X, and 6.X
  Progressive and interlaced
  AVS Decode with support for AVS1-P2 Jizhun Profile @ Level 6.0
  HDTV Receiver MPEG-2/4 H. 264,HEVC/H.265
  VP8-Google/ON2 Codec,aka CodecX,support up to 1080p 30 and 10Mbps
  RV9/10-RealVideo codec from RealNetworks,supports up to 1080p 30 and 10Mbps
  USB PVR Support of external HDD (HDD Optional)
  1xCardreader (MultiCAS)
  2x USB 2.0
  Ethernet access 10/100 Mbit
  256MB NAND Flash / 512MB DDR3
  Timeshift
  Electronic TV programmes ( EPG ) support
  Parental Control
  OSD into many languages and graphics (Skins)
  Webinterface, WEB Remotcontrol
  DISEqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 22Khz and USAL's
  External power supply12V 3A

 7. #247
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  787
  Uploads
  84

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet ZGEMMA H5.2S PLUS.
  Cmimi eshte 190 mije lek te vjetra hap edhe kanalet Multisream 5W .
  Shitjet behen dorazi ne Tirane, per me shume dergoni ne PM.
  Suporton kanalet Multistream dhe ka te integruar tunerin DVB-S2X .
  Dmth dy tunera satelitore dhe nje toksor DVB-T2 super cilsor

  Specification:
  · 2,000 DMIPS CPU PROCESSOR
  · BCM73625 Dual core mainchipset
  · More than 4.01x linux kernel
  · Excellent sound quality in Dolby Digital
  · DVB-S2+ DVB-S2X/T2/C Tuner built-in
  · SD card (TF card) for recording, 8GB, 64GB, 128GB (optional)
  · HDTV Receiver MPEG-2/4 H. 264,HEVC/H.265
  · USB PVR Support of external HDD (HDD Optional)
  h5-2s-plus_orig.jpg

 8. #248
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  235
  Uploads
  8

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes VU Zero i perdorur ne gjendje te mire pune per 10.000 leke te reja. Shitja dorazi ne Tirane.Per me shume ne PM. Gjithe te mirat.

 9. #249
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2012
  Posts
  417
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Prsh..Kerkoj nji LNB me 2 koka me 2 dalje?. vetum ne KS per ma shum pm.klm.

Page 25 of 25 FirstFirst ... 1520232425

Similar Threads

 1. Replies: 988
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •