Page 29 of 45 FirstFirst ... 4192427282930313439 ... LastLast
Results 281 to 290 of 450

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #281

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  pershendetje, dua nje koke me 2 dalje te jete cilesore kam nderuar 2 here ne kohe te ndryshme me lnb qe shiten ktu po shof qe te pakten te mediaseti hd jam ne limite saçin e kam 110 cm ndonje sygjerim edhe ne net

 2. #282
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  211
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Modifikuar flm

 3. #283
  Junior Member
  Join Date
  29-03-2013
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes VU+SOLO SE 1300 HZ procesorin nje resiver shum i mir dhe i shpejt resiver esht origjinal jo kopje resiveri shitet ne kosov-Pej qmimi 100 Euro per momentin nuk gjindem ne kosov pas dates 5 maj jam ne kosov kush deshiron te me shkruaj ne privat tung kaloni

 4. #284

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet usb tuner T2 Geniatech T230c Mygica.e cila sherben per te pare te gjitha kanalet televizive tokesore qe tashme transetojne ne banden T2 dhe konkretisht ne aparate dixhitale linux(Dreambox),kompjuter,Laptop,ne android box ose ne telefon.Shitet ne Tirane.cmimi 35 euro

 5. #285
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,181
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Okazion, Shes:

  Sunray SR4 V2 Tuner Tresh DVB S2/T2/C me Hard Disk te montuar brenda 320GB, Tuneri Tokesor eshte T2, i perdorur por ne gjendje shume te mire, ne Kutine Orgjinale ka: Aparat+Hard Disk, Ushqyes, Pult, Kabell HDMI, Cmimi 140.000 leke te vjetera.
  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  FL

 6. #286
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  356
  Uploads
  32

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes amiko viper HDD combo s2-T2-C-te rinj ne kuti cmimi 120 euro shitja dorazi per info ne PM ndodhem ne vlor trasportino falas deri ne Tiran bler je te mbara

 7. #287

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet openbox X5-DVB-S2 shume pak i perdorur ne gjendje mjafte te mire estetike dhe pune.shitet me abonim 1 vjecar 110 mije lek te vjetra.Tirane.per me shume info PM

 8. #288
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Location
  alive
  Posts
  212
  Uploads
  5

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje te gjitheve

  kerkoj te blej nje aparat linux me tuner satelitor dhe tokesor T2 te perfshire
  cfare me propozoni
  ju faleminderit

 9. #289
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  161
  Uploads
  4

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Octagon SF4008 DORAZI NE TIRANE
  Aparati eshte i ri (triple tuner 2/S2X+T2)
  Pulti dhe ushqyesi jane te perdorur.
  Cmimi i fundit 280 Euro

 10. #290

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Amiko 8260+.DVB-S2&T2/C i perdorur shume pak por ne gjendje mjaft te mire fizike dhe estetike.Shitet 100 mije lek.Tirane.
  2.Shitet edision picollo DVB-S2/T2/C i ri ne kuti.origjinal.HEVC H265.Shitet 130 mije lek.Per me teper ne PM

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinë ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •