Page 29 of 29 FirstFirst ... 41924272829
Results 281 to 284 of 284

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #281

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  pershendetje, dua nje koke me 2 dalje te jete cilesore kam nderuar 2 here ne kohe te ndryshme me lnb qe shiten ktu po shof qe te pakten te mediaseti hd jam ne limite saçin e kam 110 cm ndonje sygjerim edhe ne net

 2. #282
  Senior Member
  Join Date
  29-06-2006
  Posts
  203
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shiten te rinj ne kuti dekodera origjinale:
  1. edision os mega s2 t2 IPTV (270 mije leke te vjetra)
  2. edision os mini + combo s2 t2 IPTV (220 mije leke te vjetra)
  3. Edision Piccollo HEVC S2 T2 IPTV ci + ca (versioni i ri t2 hevc H.265) (125 mije leke te vjetra)
  4. Edision OS Nino+ DVB-s2+T2/c Combo H.265 HEVC (190 mije leke te vjetra)(vetem me porosi, parapagese)
  5. rs232 kabell + adaptor db9 per te lidhur porten rs232 me pc. punon me cdo windows edhe 64-bit (i ri) 20 mije leke te vjetra
  6. usb wifi (me antenen e cmontueshme) per dekodera linux enigma 2 , amiko, edision, laptop desktop etj. i ri cmimi 14 mije leke te vjetra
  Te 4 dekoderat te marre ne gjermani, ne kutine e vet origjinale.
  Shitja dorazi tirane ose durres
  Cmimet te padiskutueshme
  kontakt ne pm

 3. #283
  Junior Member
  Join Date
  29-03-2013
  Posts
  13
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes VU+SOLO SE 1300 HZ procesorin nje resiver shum i mir dhe i shpejt resiver esht origjinal jo kopje resiveri shitet ne kosov-Pej qmimi 100 Euro per momentin nuk gjindem ne kosov pas dates 5 maj jam ne kosov kush deshiron te me shkruaj ne privat tung kaloni

 4. #284

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet usb tuner T2 Geniatech T230c Mygica.e cila sherben per te pare te gjitha kanalet televizive tokesore qe tashme transetojne ne banden T2 dhe konkretisht ne aparate dixhitale linux(Dreambox),kompjuter,Laptop,ne android box ose ne telefon.Shitet ne Tirane.cmimi 35 euro

Page 29 of 29 FirstFirst ... 41924272829

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinë ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •