Page 34 of 34 FirstFirst ... 92429323334
Results 331 to 334 of 334

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #331

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by carrocieri22 View Post
  Zgemma H5.2S PLUS DVB-S2 + DVB-S2X + DVB-T2 ENIGMA 2 MULTISTREAM


  • S$ 141.48
  • +S$ 30.20 postage


  • From Italy


  Kuptohet qe eshte e lejueshme qe secili te beje si te doje me shitjen e aparateve qe disponon, por me cpo shoh cmimetm ste lene vend per koment, kisha ndermend edhe une per te blere nje zgema, por......................................, tung.
  Prsh.skam ndonje kundershtim .por mos harro dollari nuk ka pasur ket kurs.

 2. #332

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Prsh. kam nja zgemma h52s multistream , i ri ne kuti cmimi 200mije leke te vjeter .vend ndodhja Elbasan .ky cmim eshte deri ne dt.1 06.2018.

 3. #333
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,171
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Okazion, Shes:

  Sunray SR4 V2 Tuner Tresh DVB S2/T2/C me Hard Disk te montuar brenda 320GB, Tuneri Tokesor eshte T2, i perdorur por ne gjendje shume te mire, ne Kutine Orgjinale ka: Aparat+Hard Disk, Ushqyes, Pult, Kabell HDMI, Cmimi 140.000 leke te vjetera.
  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  FL

 4. #334

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Aparat marres Satelitor dhe Tokesor linux.Edision OS Mini combo.i perdorur shume pak por pa shenja perdorimi dhe ne gjendje petfekte.Aparati eshte Origjinal dhe jo clon.Shitet pa kuti vec me pult dhe ushqyes Aparati ka imazhin e fundit Openpli 6.2 dhe ka freecccam te instluar qe do te thote qe s'kini nevoje per abonim..shitet dorazi ne Tirane.120 mije lek.kontakt PM

Page 34 of 34 FirstFirst ... 92429323334

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •