Page 35 of 35 FirstFirst ... 102530333435
Results 341 to 345 of 345

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #341
  Member
  Join Date
  21-11-2011
  Location
  Albania
  Posts
  85
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Starsat HD Extreme,me 15 muaj forever dhe 1 vit iptv, cmimi 115 euro. Tirane.

 2. #342

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  shes vizyon 10000 hd+ i perdorur por ne gjendje te mire,punon me cccam, ncam ,me cline deri ne mars 2019[reale] cmimi 70mije leke te vjetra,vendndodhja EL ose nderrohet me decoder qe ka wifi.

 3. #343
  Senior Member vlonjati2008's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Posts
  245
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje.me falni te gjitheve nqs jam ne seksionin e gabuar por doja te dija nje info ne lidhje me nje aparat Megasat Hd 500se.kush ka info te me sqaroj a ja vlen ky aparat?flm dhe i lutem admin ta fshijne postimin nqs jam gabim

 4. #344
  Member F-1977's Avatar
  Join Date
  08-03-2007
  Location
  on earth
  Posts
  31
  Uploads
  3

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Golden Interstar Voyager 1, sasia 3 cope. Cmimi 7000 leke te vjetra. Aparatet jane te pahapur ne kuti, vendndodhja Tirane. Per info ne pm.

  - New Ali 3511 Chip technology
  - 1 x Conax card reader
  - WI-FI ready via USB
  - Full HD 1080p
  - Youtube & Youp and other online service
  - WEB & IPTV ready
  - Big2Small function (Livestreaming from TV channels to Android devices)
  - Small2Big DLNA function
  - 2x USB for MP3, JPEG photo and SW update
  - HDMI 1.3 output
  - 7-Segment display
  - 1x Scart output
  - Ethernet Port RJ45
  - RCA
  Video & Audio output
  - Digital audio output (optical)
  - RS 232 port for Software and channel list update
  - Power in standby <0,5 Watt
  - Video resolution 1080p, 1080i, 720p, 576p, 480p, 576i, 480i
  - User friendly OSD menu
  - Zoom function
  - Auto channel search
  - Unicable ready
  - Blind Scan function
  Attached Images Attached Images

 5. #345

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  megasat 500 se eshte aparat i thjeshte ,nuk lidhet me internet spunon me cline,eshte vetem free air ,varet sa do e blesh por them qe nuk ja vlen

Page 35 of 35 FirstFirst ... 102530333435

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •