Page 51 of 52 FirstFirst ... 26414649505152 LastLast
Results 501 to 510 of 514

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #501
  Moderator enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  707
  Uploads
  14

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by filozofi View Post
  mund te me ndihmoni me ndonje informacion se ku ka ndonje dyqan ne Tirane, per ndonje aparat te hajrit, apo te gjithe dorazi i shesin?
  Tek tregu elektrik ke hidhja nje sy aty rrotull.klm

 2. #502
  Junior Member
  Join Date
  29-11-2017
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  9DF8BCFC-BC27-4986-8170-4E0030E66D9D.jpgPershendetje ku mund te ndihmoj gjej nje pjese te pjate saci te kendit , per kete lloj pajate saci ne foto sharp.

 3. #503

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  saqqqqq.jpg
  Quote Originally Posted by arben29 View Post
  9DF8BCFC-BC27-4986-8170-4E0030E66D9D.jpgPershendetje ku mund te ndihmoj gjej nje pjese te pjate saci te kendit , per kete lloj pajate saci ne foto sharp.
  besoj se te duhet kjo pjesa qe lidhet me saqin.

 4. #504
  Senior Member
  Join Date
  27-03-2009
  Posts
  304
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  shes sim japhar per dm 800 pvr cmimi 3000 leke te reja vendodhja tirane,dorazi i intersuari te kontaktoje ne pm

 5. #505
  Junior Member
  Join Date
  29-11-2017
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  C4363FE0-149D-474F-9901-65D6F4C85308.jpg
  Per kete pjese me intereson ta kam bere me te kuqe

 6. #506
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,207
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Okazion, Shes:

  Zgemma H5 Satelitor-Tokesor DVB-S2/T2, H265 kap kanalet e tokesorit te Tringut, i ri ne kuti nga fabrika, i bere gati me te gjitha vetem per ta vene ne pune, Cmimi 150.000 leke te vjetera.
  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  Dreambox 500 HD klone sim2 Satelitor, i perdorur por ne gjendje shume te mire, i bere gati me te gjitha vetem per ta vene ne pune, do merrni: Aparat, Ushqyes, Pult, Cmimi 70.000 leke te vjetera.

  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  Shes USB Wireless Chip RT5370, punon ne Amiko, Openbox, Enigma 2 etj, e re ne kuti nga fabrika, Cmimi 10.000 leke te vjetera, Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  FL

 7. #507
  Senior Member
  Join Date
  03-01-2009
  Location
  Skrapari
  Posts
  181
  Uploads
  30

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet

  Dreambox 500 HD klone sim ferrari 30.000 lek te vjetera

 8. #508
  Senior Member
  Join Date
  10-04-2012
  Posts
  169
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  pult per openbox v8 combo ku mund te gjej???

 9. #509
  Senior Member
  Join Date
  24-10-2011
  Posts
  200
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Mirembrema djema
  ku mund te gjej nje kabull ..IR-EX qe ben lidhjen e aparatit Next minix hd tango ....klm

 10. #510

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  tek pazari ri Tirane ke pult per V8 combo.

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •