Page 52 of 52 FirstFirst ... 2274247505152
Results 511 to 517 of 517

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #511

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  interesohem per decoder te ri, dvb-s2+t2 h265, jo 4k, ne zonen e Tiranes. faleminderit


 2. #512
  Junior Member
  Join Date
  11-10-2017
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Quote Originally Posted by mondalila View Post
  tek pazari ri Tirane ke pult per V8 combo.
  ku, tek pazari i ri vlla? ma jep adresen e sakte. se s para kam pa ndonje qe shet pult aty

 3. #513

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Openbox v8 golden ne gjendje te mire per arsye mosperdorimi.
  5000 lek te reja

 4. #514
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  184
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes android box tx3 mini te ri, te sapoardhur. I hapur vetem per testim.
  2GB RAM, 16GB ROM
  Cmimi 5000lek te reja.
  Shitja dorazi, vendodhja Tirane

  Per me shume kontakt ne PM

 5. #515
  Senior Member
  Join Date
  06-03-2014
  Posts
  109
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje,

  Kerkoj : GOLDEN INTERSTAR ALPHA X MULTISTREAM IPTV

  Oferta ketu ose ne pm

 6. #516
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska «te duhet ty..
  Posts
  1,455
  Uploads
  17

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Vu+ zero. I perdorur shume pak. I programuar me Black hole. Ne gjendje super te mire, me gjithe aksesoret e vet, edhe kuti origjinale. «mimi 95€. Shes Amiko Alien Mini Dvb-S2 multistream. I programuar me openpli. I perdorur shume pak. Ne gjendje super te mire me aksesoret dhe kuti origjinale. «mimi 80€. Vendodhja Vlore. Shitja dorazi. Per info. & kontakt ne PM.

 7. #517
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Location
  alive
  Posts
  219
  Uploads
  6

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje

  Interesohem per aparat DVB-T2 HD Hevc265 Android
  Vetem tokesor jo satelitor

Page 52 of 52 FirstFirst ... 2274247505152

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - PrishtinŽ ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •