Page 68 of 68 FirstFirst ... 18435863666768
Results 671 to 673 of 673

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #671
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  428
  Uploads
  33

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  GJITHMON 1 HAP PARA NGA TE TJERET-DHE PA KONKURENC---BEN PAKETAT ORANGE ANTIKA SAT ALBANSKI KOSOVARET TE 16 ESTI--- HAP DHE PAKETEN SKY GJERMAN FULL DAZN 1 DHE 2--- SHESIM kete perl te vShes amiko MINI COMBO EXTRA -H265 HEVC -S2-C- T2 Terrestral-COMBO-full hd-- Te ri ne kuti ---- ben edhe sport arenat me kode tek -BulgariaSat 1.9°E--- vecse tek mua amiko origjinal -- cmimi 130 mije lek te vjetra----- me gjith Cccam abone 1 vjecar---shitja dorazi vendi i ndodhjes VLORE--TRANSPORT FALAS VLORE DERI NE TIRAN-blerje te mbara dhe pershendes qe te gjith miqt dhe klientet e mi ne kete forum te shkelqyer faleminderit te gjithve dhe blerje te mbara ne vazhdim -Per info vetem ne PM--shikoni fotot me posht

 2. #672
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  428
  Uploads
  33

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  HAP DHE PAKETEN SKY GJERMAN FULL DAZN 1 DHE 2- ka DHE IPTV WORD BRENDA TEST PER DY MUAJ FALAS---SHITJET VAZHDOJN PA KONKURENC-SHESIM OCTAGON SX88 H.265 HEVC HD S2X - Trailer (Multistream, Kodi, Stalker, Xtream Tv iptv)GERMAN TEKNOLLOGJI==TE rinj ne KUTI--- APARATI BEN MEDIASET PREMIUM NE MULTISTREAM TE 5 WESTI---CMIMI 100EURO COPA - me abonim Cccam 1 vjecar i cili hap dhe paketat ne EKSLUZIV---- ANTIKASAT -Orangesat SK- ALBANSKASAT te 16 EST---Plus mediaset premium te 5 West----Natyrisht serveri hap dhe paketat e tjera----PAGESA KESH NDODHEMI NE VLOR PER INFO NE PM -----TRANSPORTI GJITHMON FALAS NGA VLORA DERI NE TIRAN------ BLERJE TE MBAR  Edit Post Reply Reply With Quote

 3. #673
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  428
  Uploads
  33

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  RePLEY -HAPIM PAKETEN SKY GJERMAN FULL
  ----------SHITET KY DEKODER SUPER I SHPEJT nje MAKINERI E VERTET NJE NGA DEKODERAT ME TE SHPEJT TE MOMENTIT--I RI NE KUTI CMIMI 240 EURO ME gjith ABONIM Cccam -OSCAM -NCAM--1 vjecare--I CILI HAP DISA PAKETA ME SHUM NGA SERVERAT E TJER SI ORANGE SAT TE 16 EST-ANTIKA SAT TEK 16 ESTI -ALBANSKI SAT TE 16 ESTI-SKY GJERMAN ME GJITH DAZ1-DAZN2-ME OSCAM TE POSACEM-KETO JAN PLUS NGA PAKETAT QE JAN NE VAZHDIM --------INFO NE PM --BLERJA KESH -TRANSPORT FALAS VLORE TIRANE-------------------QviArt lunix3 4 K i ri ėshtė Qviart i parė HD Receiver. Zemra e lunix3 ėshtė njė procesor ultra-i shpejtė me 12000 DMIPS, 4 GB Flash dhe 2 GB RAM memorie pune (). Lunix3 4K ėshtė stacionar DVB-S2 FBC Twin Tuner dhe njė tjetėr vend saldimi pėr Plug & Play-Tuner, kėshtu qė konsumatori ėshtė lunix3 pėr HD SAT digjital, nėpėrmjet marrjes sė kabllit ose antenės (DVB-T / T2 HD ). Pjesa e pėrparme e lunix3 ėshtė geschmueckt me ekran 12-shifror VFD. Pas njė diafragme para fsheh njė Interface tė Pėrbashkėt, njė smartcard kamera dhe njė mashkull USB nė vend. Nga Qviart lunix3 4 K me njė sistem operativ enigma2. Nė anėn e pasme tė zonės ofron shumė mundėsi lidhjesh. HDMI-out, USB 3.0, Ndėrfaqja e rrjetit, SPDIF, Chinch dhe njė lidhje RS232. (CY)
  Karakteristikat kryesore:
  Sistemi operativ Linux E2
  CPU 2 X 1.7 GHz Dual Core ARM Broadcom 12 K Pėrkufizimi ultra i lartė BCM 7252s
  4096 MB Flash (eMMC)
  2028 MB DDR4 DRAM Gigabit LAN (10/100/1000 Mbit / s)
  1 X DVB S2 FBC Twin Sat 4 K UHD Tuner (8 demodulatorė)
  1 X Tuner Steck * Space pėr shembull DVB C / T2 ose DVB C Dual Tuner
  1 Ndėrfaqe CI
  Shkėmbimi i dyfishtė i HD (streaming nė pajisjet mobile)
  Media Player
  pips
  terface web pėr PC dhe pajisje tė lėvizshme
  H.265 / HEVC videodekodierung
  MPEG2 / H.264 dekoder (HD)
  HbbTV
  H.265 / HEVC videodekodierung
  i pėrshtatshėm pėr 2,5 disqe tė brendshme tė brendshme
  IPTV / Tetor a
  Konsumi mė i ulėt i energjisė (mė pak se 0.5 W)
  Mbėshtetja e WLAN (opsionale)
  VFD shfaq 12 pikė
  USB 3.0
  HDMI 2.0
  Lexues i kartave tė zgjuar
  S / PDIF Audio Dixhitale
  DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2, USALS, Uni Cable
  EPG
  RS232
  Pėrmasat: 300 X 60 X 220 mm
  Volumi i dorėzimit:
  Qviart lunix3 4 K 1 X Tuner DVB S2 FBC
  Pjesa e rrjetit
  telekomandė
  Kabllo HDMI
  Kabllo SATAPage 68 of 68 FirstFirst ... 18435863666768

Similar Threads

 1. Replies: 976
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 992
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •