Page 71 of 71 FirstFirst ... 21466166697071
Results 701 to 710 of 710

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #701
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  453
  Uploads
  34

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  SHES----APARAT AMIKO---IMPULSE H265 T2 / C---Marrės digjital Full HD Digital H.265 T2 tokėsor / kabllor---Me lexuesin e kartės sė ngulitur ConaxNjė fole me kartela tė zgjuar me Conax Embedded2 Mbėshtetje me lidhje me shpejtėsi tė lartė USB 2.0Infra port i jashtėmMbėshtetje TimeShiftingDolby Digital Bit-Stream nėpėrmjet HDMIMKV, AVI, MPG, MP4, TS, VOB, JPEG dhe MP3Mbėshtetje pėr luajtjenSoftware Upgrade nėpėrmjet USBKonsumi i ulėt i energjisė nė Stand- Te rinj ne kuti aparati posedon dhe STALKER IPTV NGA fabrika---super i shperjte ne M3U8-----------Port ethenet pėr lidhje me LAN dhe Internet.--cmimi 65 mije lek te vjetra--info ne PM Blerja kesh --transport gjithmon falas VLORE deri ne TIRAN ---blerje te mbara

 2. #702
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2012
  Posts
  132
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  💥🔥Ne shitje Golden Interstar Alpha x te rinj.
  💥Sistem Operativ Linux suport per iptv dhe web tv.
  Multistream hevc.265 dhe full hd.‼
  Oscam
  Cccam
  Newcamd
  Magic camd


  Stalker tv
  Xtream code
  Web tc


  cmimi 70 euro‼


  ✅Golden Interstar Alpha X H.265 HEVC HD - eshte nje dekoder satelitor linux HD me permasa extremisht te vogla dhe me nje ēmim konkurues dhe me parametra shume te fuqishme :
  ✅E-AC3 (DD +) sound, DX - Blindscan, PLS (Physical Layer Scrambling) support ) and Multistream (MIS, multistreaming) and all without the need to manually enter values.


  Pajisja ka nje dimension 12 cm x 2.5 cm x 8 cm. Fale ketyre dimensioneve mund te montohet shume lehte ne TV ose ne mur.

  Specifications:


  DVB-S2 multistream tuner
  H.265 / HEVC - HD and SD resolution
  Linux OS high resolution OSD menu
  BlindScan function with low symbol rate support
  WIFI & 3G modem via USB
  DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 & USALS support
  YouTube & RedTube
  Stalker middleware & Xtream IPTV ready
  Unicable and FastScan support
  EPG + Subtitles and teletext support
  DLNA support
  7-segment display
  In- and outputs
  HDMI output
  Conax card reader
  Ethernet RJ-45 / LAN 10/100 Mbit
  2 x USB 2.0 ports

  Vendodhja:Tirane shitja behet dorazi! Blerje te mbara!!

  WhatsApp Image 2019-06-17 at 15.23.21 (1).jpegWhatsApp Image 2019-06-17 at 15.23.21 (4).jpg

 3. #703
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  453
  Uploads
  34

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  SHES----APARAT AMIKO---IMPULSE H265 T2 / C---Marrės digjital Full HD Digital H.265 T2 tokėsor / kabllor---Me lexuesin e kartės sė ngulitur ConaxNjė fole me kartela tė zgjuar me Conax Embedded2 Mbėshtetje me lidhje me shpejtėsi tė lartė USB 2.0Infra port i jashtėmMbėshtetje TimeShiftingDolby Digital Bit-Stream nėpėrmjet HDMIMKV, AVI, MPG, MP4, TS, VOB, JPEG dhe MP3Mbėshtetje pėr luajtjenSoftware Upgrade nėpėrmjet USBKonsumi i ulėt i energjisė nė Stand- Te rinj ne kuti aparati posedon dhe STALKER IPTV NGA fabrika---super i shperjte ne M3U8-----------Port ethenet pėr lidhje me LAN dhe Internet.--cmimi 65 mije lek te vjetra--info ne PM Blerja kesh --transport gjithmon falas VLORE deri ne TIRAN ---blerje te mbara

 4. #704
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  453
  Uploads
  34

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  furnizim i ri erdhi-ishte 160 euro behe 155--- SHITEN--NGA ME TE MIRET PER MOMENTIN--APARAT COMBO MULTISTREAM-----HAPIM PAKETEN SKY GJERMAN FULL- APARATI BEN EDHE PAKETEN ALBERTIS TE ISPASATI 30 est-- I VETMI PER MOMENTIN-------- ME Abonim 1 vjecar--- Cccam -OSCAM -NCAM--- ME gjith emulator kode----SHITEN---QVIART-LUNIX4K-COMBO--H.265 DVB-S/SX2 DHE-DVB-T/T2- MultiStream--Enigma2- TE RI NE KUTI CMIMI 155 EURO TRANSPORT FALAS BLERJE KESH PER INFO VEC NE PM--- JEWEL i fundit tė QVIART ME RI 4K HD thelbėsore Ultra pėr TV tė reja gjeneruese tė kėtij marrėsi nga madhėsia kompakt ka SISTEMET OPERATIVE Linux OS HDR 10 me PREOCESSORE DUAL CORE ARM Broadcom 7k DMIPS Dėrgon cilėsisė mė tė lartė "dhe tė qetė 'KANALE menaxhimin dhe pėrmbajtje. Ne paraqesim pranuesin mė tė vogėl combo tė Linux E2 4K me Common Iterface (CI). Qviart LUNIX 4K i ri ofron cilėsi mė tė mirė tė imazhit 4K UHD me njė ēmim shumė konkurrues. Duhet tė kemi parasysh dy Tuners shumė e ndjeshme DVB-S2X (Multistream) + DVBT2 / C (H.265) pėr sinjalet shumė e dobėt, USB 2, CI, HDMI 2.0, S / PDIF. Ne nuk mund tė harrojmė tė pėrmendim veēori tė tilla tė rėndėsishme tė tilla si HbbTV, HDR10 / HLG / PLC dhe mė e madhe procesor ARM Broadcom 7k DMIPS Dual-Core. Sistemi operativ LInux OS Sistemi HDR 10 pėr pėrmirėsimin e paraqitjes sė ngjyrave pėr pėrmbajtjen 4K Procesor pėr pėrpunimin e tė dhėnave dhe sinjalet televizive "Dualcore ARM" sinjale BROADCOM 7K DMIPS. Memoria flash jo e paqėndrueshme eMMC me 4 GB (Multi Media Card ngulitur) 1 GB memorie SDRAM DDR4 Dekodimi i videos H 264 dhe H 265 Regjistrimi audio dhe video nėpėrmjet portit USB (gati PVR) (rekomandojmė tė paktėn klasėn e 10 kujtimeve) Regjistrim i drejtpėrdrejtė edhe pėrmes udhėzuesit tė programit EPG. SHKARKIM BLIND Porte USB 2 porte pėr tė gjitha pajisjet standarde nė treg Port ethenet pėr lidhje me LAN dhe Internet. Wi-Fi nėpėrmjet dongle nė portėn USB (opsionale) Tokėsor Digital Combo T dhe T2 me H265 HEVC Mbėshtetje Browser Interneti me HTML 5.0 Pritje e shkėlqyeshme e IPTV pėr cilėsinė dhe shpejtėsinė, televizionin IPTV nėpėrmjet lidhjes nė Internet. EPG dhe lista e kanaleve me logon zyrtare dhe grafika kanale. Slot lojtar upgradeable kartat multi Encoding: Tivusat, Viaccess, Zvicra, i rritur Viaccess, Irdeto, Nagra, Conax, etj Cam slot lexues modul, gjithashtu i pajtueshėm pėr Cam: CI dhe CI + Telekomandė infra tė kuqe me shumė funksione pėr kontrollin e dekoderit dhe televizorit tuaj. 12 volt furnizimi me energji elektrike pėr kyēje edhe nė automjete tė lėvizshme. Prodhimi i pėrbėrė i televizorit pėr kyēje edhe te televizorėt e vjetėr tė pajisur vetėm me prizė Scart. Pėrditėsimet aktuale tė softuerit. Compatible me LNB tė reja "Unicable 2" DCSS (pėrdoren me sistemet SKY Q) Instalim i thjeshtė, madhėsi mikro dhe peshė e lehtė Karakteristikat kryesore: - LINUX E2 OS - CPU 2x 1.7GHz Dual Core ARM Broadcom 7K DMIPS Pėrkufizimi BCM Ultra High - TUNER COMBO DVB-S2X (Multistream) + DVBT2 / C (H.265) - Ndėrfaqja e pėrbashkėt (CI) - 1 GB RAM DDR4 - Media Player - Ndėrfaqe Web pėr PC dhe pajisje tė lėvizshme - LAN - Dekoder HEVC / H.265 (UHD) - Dekoder MPEG2 / H.264 (HD) - HBBTV - IPTV / OTT gati - Konsumi i ulėt i energjisė (mė pak se 0.5 W) - Mbėshtetja e Wi-Fi (opsionale) - 4GB eMMC FLASH - 2X USB 2.0 - HDMI 2.0 - Smartcard Reader - S / PDIF audio dixhitale - DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2, USALS, UNICABLE - Skanimi automatik i shėrbimeve - EPG - Rs232 - Matjet: 300 x 60 x 220 Pėrmbajtja e paketės: 1 x Qviart LUNIX 4K 1 x telekomandė 1 x Furnizim me energji elektrike 1 x kabllo HDMI 2.0 1 bateri x JU MIRPRESIM Attached Images

 5. #705
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  427
  Uploads
  3

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Dinobot U5 Mini. Dekoderi eshte pak i perdorur por si i ri.
  Ky dekoder punon me dy sisteme Linux+Android dhe ka tunera satelitor dhe toksor. Dekoderi vjen me ēmim 17 mije lek. Shitja dorazi ne Tirane.

 6. #706
  Junior Member
  Join Date
  28-03-2007
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Dreambox DM7080HD Origjinal, plus Wifi usb, Dual tuner pluggable dual DVB-S2
  Me kuti dhe te gjithe aksesoret origjinal ne qese.

  Shitet dorazi ne Tirane. Cmimi 250 Euro.


  Per me shume informacion, kontakt ne pm
  Attached Images Attached Images

 7. #707
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  399
  Uploads
  14

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes nje Viark Droid 4k Multistream. I sapo ardhur nga Gjermania.Me Forever Server 125 + iptv 1 vit te vet programit. Android 8.0. tokesor kabllor satelitor. Shitet dorazi ne Elbasan. Cmimi 200 mije Leke.

  U shit
  IMG_20190711_231131.jpg

 8. #708
  Senior Member enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  1,245
  Uploads
  21

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes starsat HD 2000 extreme i sa po hapur per testim 15 muaj abonim me forever iks dhe 1 vit iptv qmimi 150 mi leke te vjetra.per me shum ne PM

 9. #709

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes 2 Diseqc 8X1 e re ne kuti e pa perdorur , cmimi 20 mije lek . vendodhja
  tirane . Interesuarit kontakt ne pm .
  s-l1600.jpg .

 10. #710
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,535
  Uploads
  53

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Nga Dt 5 shtator do vij me pushime ne Shqiperi.
  Nese dikush eshte i interesuar per DM920 UHD TRIPLE TUNER,ose Zgemma te me shkruaj ne pm,ose tek foleja tjeter.

Page 71 of 71 FirstFirst ... 21466166697071

Similar Threads

 1. Replies: 976
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 992
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •