Page 7 of 22 FirstFirst ... 2567891217 ... LastLast
Results 61 to 70 of 211

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #61
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  194
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Pershendetje!
  Kush ka per te shitur dekoder qe suporton dqcam te me kontaktoj ne pm!

 2. #62

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shitet Tuner S2x per aparat octagon sf4008 4K, eshte ok edhe per kanalet Multistrim ne 5W, shitja dorazi ne Tirane, cmimi 70Euro, kontakt PM.

 3. #63
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,164
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Okazion, Shes:

  Sunray Sr4 Triple Tuner, Satelitor-Tokesor-Kabllor, Tuneri Tokesor eshte T2, i perdorur si kuti, por i ri ne te vertete, sepse i kam vendosur motherboard te ri, me Free Cccam te instaluar nuk keni nevoj per abonim, 160.000 Leke te vjetera, ose me 1 vit abonim Cccam 220.000 Leke te Vjetera, i bere gati me te gjitha.
  Shitet dorazi ne Tirane, per me shume PM.

  Blerje te Mbara

 4. #64
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  209
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Blej aparatin VU+ UNO 4K ne qoft se e disponon ndokush ket aparat apo din ndonje dyqan ku shiten te me kontaktoj ne PM

 5. #65
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,359
  Uploads
  17

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes Usb Geniatech t230 dvb-t2/c. Ideale per sinjalin dvb-t2 dhe kabllorin dixhital. Kompatibel me sistemin linux Enigma2. Driverat jane te perfshire ne te gjitha imazhet enigma2 te momentit. Ēmimi 35€ copa. Shitja dorazi. Per ata qe duan sasi mund ta diskutojme privatisht. Per info. Dhe detaje te tjera kontaktoni ne pm. Flm.
  Attached Images Attached Images

 6. #66
  Member
  Join Date
  02-10-2011
  Location
  athens greece
  Posts
  83
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  shitet qviart undro 2..cmimi 250 euro...vendndodhja greqi

 7. #67
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  shitet zgemma h5 me 14muaj abonim 24000 lek i ri ne kuti shitja dorazi ose me post ne shqipri

 8. #68
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  806
  Uploads
  1

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Kush mė ndihmon me njė usb tokėsor A 867 se i ėshtė djegur njė shokut tim, kuptohet me ēmim tė arsyeshėm... Faleminderit....

 9. #69
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,164
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Shes: Aver Media A867 Sky Italia Led Blu, Cmimi 35.000 Leke te Vjetera, e perdorur por ne gjendje shume te mire, Shitja dorazi ne Tirane, ose me autoboz, furgon ne rrethe, per me shume PM.

 10. #70
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  194
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Interesohem per recevier qe suporton dqcam!

Page 7 of 22 FirstFirst ... 2567891217 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 987
  Last Post: 07-06-2017, 23:26:26
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •