Results 1 to 8 of 8

Thread: Citez pe Trinity"Inceteaza cu timpeniile..."...ha! !!ha!!

Junior Member netemmye's Avatar
    Uploads
    0

Talking Citez pe Trinity"Inceteaza cu timpeniile..."...ha! !!ha!!

DIGI TV ...care zice timpenii...bre??...curat murdar...!! cind ziceam io ca inainte de vara e spart...era deja spart.........de 6luni deja...Ole tu madre...!!

RO-minatress Trinity's Avatar
    Uploads
    443

Re: Citez pe Trinity"Inceteaza cu timpeniile..."...ha! !!ha!!

Quote Originally Posted by netemmye View Post
    ...Ole tu madre...!!
    Aici ai intrecut masura.
    Te-am lasat sa latri toate lunile astea fara a iti da replica !
    La momentul postarii tale in APRILIE (!!!) fara a aduce dovezi, nu era nici pe deoparte vorba de ceva asemanator din spusele tale !! http://www.satsupreme.com/forum/showthread.php?t=29769
    Citatul de mai sus si postarea ta INSA a facut sa sari peste cal si sa intreci limita bunului simt.
    Iti dau posibilitatea timp de o saptamina sa iti ceri scuze pt. injuriul personal atribuit mie !!!

NOTA:
    Neavind nimic de ascuns si mai ales nu ma intereseaza sa sustin interesele GIGI TV-cum sustin unii, totul fiind liber, pentru a da posibilitate compatriotilor nostrii sa judece la drept am reactivat acel topic unde era postata adevarata ipocrizie a Dvs. bre @netemmye - niste linkuri inexistente gen atasate (constatate si de membrii forumului comentate chiar acolo) cu backround schizofrenic - care nu erau bune decit de ...sters !!!
    Judecati singuri : http://www.satsupreme.com/forum/showthread.php?t=29620

daca nu va si bateti putin nu ati facut nimic... nu sunteti adevarati romani. ... am vazut deja ca injuraturile romanesti nu mai sunt la moda ca suntem deja europeni... hmmm bine ca nu intelege prea multa lume ce se vorbeste pe aici... as zice sa va spalati rufele in public si sa va certati in engleza macar sau intr-o alta limba de circulatie internationala... poate aveti mai multi spectatori. have fun dragii mei!

Junior Member netemmye's Avatar
    Uploads
    0

Exclamation Re: Citez pe Trinity"Inceteaza cu timpeniile..."...ha! !!ha!!

Scuze....????
    te citez.."nici nu era vorba de asa ceva"..de aceea era RSA ul peste tot ...."minus"...ultimele date ...si 3Des ul...facut deja....dar pt "smecheri....",rusine!!!
    Trinity...raspund vazind frustarea ta...insa....oare te-ai intrebat cu cine vorbesti.....?....??...A avea 10 de mii ne nicks nu e un "privilegiu"......think about it lad.....joer ..ou devrai-je dire....buah....pas la peine.

A bientot!!!!

Uploads
    443

Quote Originally Posted by netemmye View Post
    Trinity...raspund vazind frustarea ta...
    Nici nu e vorba de frust din partea mea - singur te-ai facut de ris dovada sunt topicurile cu pricina citate mai sus!
    Nu stiu cu cine stau de vorba, dar iti reamintesc cu cine stai TU in schimb...! Nu am 10mii de nickuri ci doar unul!

In concluzie: injurii catre useri in general si despre parinti in special nu sunt admise pe orice FORUM public....la adresa mea nici pe atit !!!

Buna Trinity,

ce te mai joci cu el nu vezi ca te provoaca tot timpul, eliminal din Forumul asta si gata, si eu sint mod si sup-mod in alte doua Forumuri, la mine nar fi rezistat asa de mult. asta este parerea mea, tu faci cum crezi.

salut Otifant

Uploads
    443

Quote Originally Posted by Otifant View Post
    Buna Trinity,

ce te mai joci cu el nu vezi ca te provoaca tot timpul, eliminal din Forumul asta si gata, si eu sint mod si sup-mod in alte doua Forumuri, la mine nar fi rezistat asa de mult. asta este parerea mea, tu faci cum crezi.

salut Otifant
    @Otifant multumesc pt. sfatul tau si replay.
    Tocmai asta este ca nu sunt cum ma descrie el si am limite ... de accea sper ca e o invatatura de minte pt el si pe viitor stie sa se comporte si isi cunoaste lungul nasului !! Doar suntem romani cu totii si sper sa persevereze @netemmye .

Bafta

Exclamation Re: Citez pe Trinity"Inceteaza cu timpeniile..."...ha! !!ha!!

Quote Originally Posted by Otifant View Post
    Buna Trinity,

salut Otifant

otifant hmm o fii FANTA de pe rdi-sat hi si ce expresie elimina-l..
    mod si supmod hmm unde mane zi-ne si noua sa ne inscriem si noi.....in alta ordine de idei DigiTv e spart demult,cu toate eforturile RDI-SAT si a staffului de acolo de a ascunde asta cat mai mult timp,a fost in zadar...celebritatea nu aduce numai fericire,cu cat esti mai puternic cu atat toata lumea va cauta sa te atace hi hi eu nu am nimik cu Digi dar aversiunea fata de acest DTH a aparut din cauza la RDI-SAT care cu timpul s-a vandut intr-un mod ordinar unui grup de interese,imi aduc aminte de rdi-sat dar asta era pe vremuri cand rdi-sat era curat,acum posturile sunt sterse,partinitoare etc etc IMI ESTE SILA...Oricum daca esti fan DIGI nu trebuie sa te ascunzi are cel mai puternic pachet la ora actuala de programe..dar daca le sustzii si tu interesele murdare DIGI,atunci te vom blama noi totzi,care intr-un fel sau altul am ajuns sa ne fie sila sa mai intram pe RDI-SAT

PS: aaa otifant nazismul a apus demult..bravo lui TRINITY a reactzionat exact cum trebuia...inka nu am intalnit pe cineva sa se abtzina de la puterea de a abuza de drepturile de ADMIN,nu stiu catzi ani TRINITY dar ai gandit matur (BATRANESTE cum imi place mie sa ma exprim)

PT CONFORMITATE RoWareZ (Corbut Cezar Manase)