Page 32 of 32 FirstFirst ... 72227303132
Results 311 to 314 of 314

Thread: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

 1. #311

  Re: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  e kam instaluar kete fw por nuk i hap ..flamurtari

 2. #312
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,746
  Uploads
  291

  Re: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  Quote Originally Posted by lajdila View Post
  e kam instaluar kete fw por nuk i hap ..flamurtari
  Nqs serveri jot nuk e ka si pakete nuk te ben gje softi nqs e ke provuar linjen tende ne dekoder tjeter dhe te punon edhe ketu duhet te punoje

 3. #313

  Re: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  me kete decoder e kam pas linjen dhe ka pas punu mir por ka dy jave qe nuk punon mo sky de ...e kam provu edhe ne dy decodera tjer si chlarke-tech 4100 edhe ne amiko neo combo dhe aty nuk me punojn mo der para dy javesh kan pas punuar edhe tek kta dy tjeret... duke pyetur me thane qe vetem me cccam 2.3.8 hapen

 4. #314
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,921
  Uploads
  532

  Re: AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj

  AMIKO-Mini-HD265-mcas
  AMIKO-Mini-HD265-emu
  Attached Files Attached Files

Page 32 of 32 FirstFirst ... 72227303132

Similar Threads

 1. New AMIKO: 8840, 8820, 8200, 8300, 8140, 7900,MiniHD, MicroHD...etj
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 986
  Last Post: 30-10-2017, 00:53:46
 2. Amiko 8840 combo
  By kery in forum Amiko
  Replies: 0
  Last Post: 02-03-2016, 20:09:49
 3. Replies: 1005
  Last Post: 26-11-2014, 18:03:40
 4. amiko 8820 help please
  By yac74 in forum Amiko
  Replies: 1
  Last Post: 06-12-2012, 21:35:50
 5. 8200 et 8300 firm?
  By batmanu in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 05-09-2006, 01:36:08

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •