Page 31 of 62 FirstFirst ... 621262930313233364156 ... LastLast
Results 301 to 310 of 614

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #301
  Senior Member arbend's Avatar
  Join Date
  03-06-2013
  Location
  Tirana
  Posts
  760
  Uploads
  10

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by rihatakud View Post
  arbend!
  Nuk ka nevojė pėr konvertim.Klikoje linkun dhe hapet kanali Trace-tropical,por duhet tė kesh instaluar nė kompjuter VLC.Tek unė u hap pa problem.Shėndet!
  Ne qoftese pyet tjetri si gatuhen makaronat..sigurisht i ka makaronat ne dollap ne shtepi ...Deri dje hapej me Vlc me kete link qe nxorra dikur me Url snooper ... tani nuk hapet me Rihatakud...dhe me intereson ne Vlc....prsh
  Attached Files Attached Files

 2. #302

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Kush mund te me ndihmoje,si te instaloj picons iptv dreambox .

 3. #303
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  357
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  te lutem ma shpjego pak, kjo zevendeson koken dyshe qe un kam apo ja shtoje kete plus?
  Po koka dyshe bjen prej kombinimit nqs e merr kete.

 4. #304
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  258
  Uploads
  13

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by serxhio liri View Post
  Kush mund te me ndihmoje,si te instaloj picons iptv dreambox .
  Nuk ka picon te vecante per iptv,funksionojne per kanale dhe iptv.(picons.eu) vendosen direkt me telnet.

 5. #305

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by Santan4 View Post
  Po koka dyshe bjen prej kombinimit nqs e merr kete.
  dmth kjo i ka 3 koka? sa kushton?

 6. #306
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  357
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  dmth kjo i ka 3 koka? sa kushton?
  Po 3 koka qe dmth i kap 3 satelit 13 hotbird ,16 eutelsat edhe 19.2 astra.Nuk e di sa kushton.

 7. #307

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Nje pyetje kam marr nje iptv por desha me ja Dhone dhe vllait por ne momentin qe e coj te tv atij nuk i punon dhe anasjelltas mund te me ndihmoje ndonjeri si te punoj me ip te ndryshme.

 8. #308
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,438
  Uploads
  17

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by serxhio liri View Post
  Nje pyetje kam marr nje iptv por desha me ja Dhone dhe vllait por ne momentin qe e coj te tv atij nuk i punon dhe anasjelltas mund te me ndihmoje ndonjeri si te punoj me ip te ndryshme.
  Duhen 2 abonime te ndryshme, se ip. Ndryshe i keni. Mos u lodh kot se nuk eshte budalla ai ta ka dhene sherbimin

 9. #309
  Member
  Join Date
  21-11-2011
  Location
  Albania
  Posts
  85
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Kush di te me tregoje cili box dvb-c-s2 ose modul mund te hap karten me sistem kodimi *griffin* ??

 10. #310

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Mirmengjes. Mund te me thoni nese hapen kanalet e dga e tr**g tokesor se me duhet te blej nje aparat t2 per nje mik ne shqiperi. Flm

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1016
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 2. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 3. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 4. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 5. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 04-08-2014, 13:58:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •