Page 82 of 82 FirstFirst ... 32577277808182
Results 811 to 820 of 820

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #811
  VIP Member
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  743
  Uploads
  92

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  pershendetje, doja ti hidhja nje linje nje aparati amiko mini combo por mbasi e plotesoj manualisht i jap save dhe linja me ri me ngjyre gri. kurse linjat qe kam pas me perpara qe nuk jan me funksionale dalin me te kuqe si normalisht. tani pse me ri gri ajo dhe s'del me te kuqe nese spunon ? linja eshte funksionale pasi nese e hedh ne nje aparat tjeter funksionon normalisht

  besoj se te duhet nje software i ri ,nqs i ke bere te gjitha sic duhet , linjat e para e i ki fshi ,mos bejne konflikt portat ..........

 2. #812
  Senior Member
  Join Date
  03-12-2015
  Posts
  157
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  pershendetje te gjitheve ,kam nje problem nuk mundi te shkarkoj prej ketu uploaderi https://glory-link.com asgje, kam problem dicka rreth ketyre captcha si ta zgjedhi kete problem a ka ndonje menyre me proxy ose me VPN OSE DICKA TJETER ,Kush din dikush te me ndihmoj

 3. #813
  Moderator enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  966
  Uploads
  20

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  pershendetje, doja ti hidhja nje linje nje aparati amiko mini combo por mbasi e plotesoj manualisht i jap save dhe linja me ri me ngjyre gri. kurse linjat qe kam pas me perpara qe nuk jan me funksionale dalin me te kuqe si normalisht. tani pse me ri gri ajo dhe s'del me te kuqe nese spunon ? linja eshte funksionale pasi nese e hedh ne nje aparat tjeter funksionon normalisht
  Rri grih sepse duhet ta besh aktive ti nga telekomanda

 4. #814

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Thjesht bani active cccam dhe active emulator qe duhet te jene me ngjyre jeshile duke i dhene OK me telekomande dhe i ban STORE me butonin e kuq.

 5. #815
  Patience & Reflection Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  890
  Uploads
  26

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Di ndonjeri ndonje app per ios qe supporton user agent per kanalet iptv qe kane user agent?

 6. #816
  Senior Member thomaqirici's Avatar
  Join Date
  30-11-2010
  Posts
  322
  Uploads
  12

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pershendetje cuna,kam marre kohet e fundit nje aparat freesat V8Super dhe mbasi i kam hedhur 2 software te fundit
  qe kane hedhur ne faqen zyrtare kam nje problem te tille: qe te startoje cccam duhet patjeter te futem njehere ose disa
  here ne youtube,ndryshe nuk hapen kanalet.ne fillim punonte ne rregull.e provova dhe me server tjeter dhe e njejta gje.
  faleminderit.

 7. #817
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2014
  Posts
  108
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by enigma>2 View Post
  Rri grih sepse duhet ta besh aktive ti nga telekomanda
  e shtyp aktive dhe me nxjer nje tabel me shum opsione, po i provoj me rradhe.

 8. #818
  Senior Member Ari_Mc's Avatar
  Join Date
  15-01-2015
  Location
  Kosovė
  Posts
  106
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by Ghostenigma View Post
  Di ndonjeri ndonje app per ios qe supporton user agent per kanalet iptv qe kane user agent?
  Per android Perfect player tek une punon mir me user agent tek setings general fut linkun e kanaleve tek playback user agent fut useragentin dhe te hapen kanalet

 9. #819
  Senior Member
  Join Date
  01-01-2016
  Posts
  118
  Uploads
  3

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  a ka dale ndonje zgjidhje per tring tokesor ne cccam apo ta harrojme?

 10. #820
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  179
  Uploads
  5

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by trahana View Post
  a ka dale ndonje zgjidhje per tring tokesor ne cccam apo ta harrojme?
  Taksirat harroje sic harruam ate tjetrin :p

Page 82 of 82 FirstFirst ... 32577277808182

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1012
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 2. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 3. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 4. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 5. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 04-08-2014, 13:58:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •