Page 99 of 100 FirstFirst ... 49748994979899100 LastLast
Results 981 to 990 of 995

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #981
  Member
  Join Date
  02-10-2011
  Location
  athens greece
  Posts
  89
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  akoma nuk e kam kuptuar.RAI 4K eshte i hapur apo jo??nese po cila eshte menyra??

 2. #982

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by eri77 View Post
  akoma nuk e kam kuptuar.RAI 4K eshte i hapur apo jo??nese po cila eshte menyra??
  i hapur eshte po nuk ka trasmetim

 3. #983
  Member
  Join Date
  02-10-2011
  Location
  athens greece
  Posts
  89
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by petro09 View Post
  i hapur eshte po nuk ka trasmetim
  problemi eshte se edhe kur trasmetim ka e kam te mbyllur.

 4. #984

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  tani po trasmeton i hapur osht rai4k. decodifikimin njisoj e ka RAI

 5. #985
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  962
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by petro09 View Post
  tani po trasmeton i hapur osht rai4k. decodifikimin njisoj e ka RAI
  Nė transmetim ėshtė, po jep opera... Kriptimi ėshtė nė Nagra, po jo i njejti me atė tė Rai, ka vėshtirėsi nė hapje... Tė paktėn te unė...

 6. #986
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,935
  Uploads
  533

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Rai 4K

  kalon nga

  11219 H DVB-S2 8PSK SR 27500 FEC 9/10

  ne frekuencen e re me poshte:

  11219 H DVB-S2 8PSK SR 29900 FEC 3/4

  shikim te kendshem

 7. #987
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  431
  Uploads
  3

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Ēuna sonte per ēudi Kam nderruar internetin dhe Dazn1 dhe 2 nuk hapen kurse kanalet tjera gjermane jane ok.
  A eshte vetem tek un apo si qendron puna?

 8. #988

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  bledi07, e njejta gje edhe tek une, nuk hapen, por cudia ime eshte se nuk me hapen edhe ne iptv, flas per Dazn1 dhe 2 te Gjermanit, mendoj se eshte problem i tyre.TUNG:

 9. #989

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Me ndihmon dikush me versionet e fundit te oscam qe mund te instalohet ne AMIKO A4 pasi dhe un kam probleme me SKY DE ?versioni duhet te jete apk pasi vetem ashtu instalohet flmm

 10. #990
  Senior Member thomaqirici's Avatar
  Join Date
  30-11-2010
  Posts
  335
  Uploads
  12

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by erioniii View Post
  Me ndihmon dikush me versionet e fundit te oscam qe mund te instalohet ne AMIKO A4 pasi dhe un kam probleme me SKY DE ?versioni duhet te jete apk pasi vetem ashtu instalohet flmm
  Provoje njehere kete .
  Attached Files Attached Files

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 2. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 3. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 4. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 5. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 04-08-2014, 13:58:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •