Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 995

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #1

 2. #2
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Persh kam nje problem me disa kanale, nuk e di pse me ndodh nje dukuri une kam amazone fire stick dhe kam te instaluar SMART IPTV, por mgjs figura hapet menjehere me ndodh nje freez te figures dredhje nuk e di pse por kam provuar disa servera dhe me ndodh kjo gje, kurse ne smartphone kanali hapet shume mire kure i bej ndonje test ?

 3. #3
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  369
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  a po ju hapet fox sport 2 int. ne astra 23.5 se te une ka kohe qe nuk hapet.
  flm

 4. #4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by openfox View Post
  askund nuk hapet per momentin ka ndryshuar kriptimin
  e konfirmoj as te mua nuk e hapte fox sport 2 nl te tjerat hapeshin te gjitha ishalla nuk po ndrrojne kriptimin dhe ato tjerat

 5. #5
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  369
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  flm miq per infon

 6. #6

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  BEIN SPORTS MAX a hapen me ndonje menyre?

 7. #7
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  648
  Uploads
  5

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by ogmios View Post
  BEIN SPORTS MAX a hapen me ndonje menyre?
  Po. Njoh une dike qe ka canalsat full me cccam. Aparati detyrimisht enigma2 dhe openpli imazhi

 8. #8

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Une e kam amiko 8260+. Me sa duket duhet kaluar ne linux...

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  19-07-2013
  Posts
  343
  Uploads
  2

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pershendetje..dua te di qe keto pinget serbe qe hyne para nje jave ne kodimin irdeto a hapen me c-line? Se ato te paketes tjeter hapen pa problem.flm.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Digisport 1/1hd me frequence 12054 h dhe 11977 h 30000 hapen me ndonje linje ccccam a jo?

Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 2. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 3. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 4. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 5. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 04-08-2014, 13:58:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •