Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36

Thread: PaAsNjeKrYqLeKu

 1. #11
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2012
  Posts
  260
  Uploads
  0

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  me falni , opkg update && opkg installhttp://progettofreecs.altervista.org/download/feed/enigma2-freecsd-installer_1.0_all.ipk ne telnet me nxjerr not found???

 2. #12
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,423
  Uploads
  50

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Nuk eshte kjo meyra e installimit,duhet te kesh akses te projektit te freecsD.

 3. #13
  Senior Member Montezuma 1's Avatar
  Join Date
  24-11-2010
  Location
  In shee's Heart
  Posts
  626
  Uploads
  1

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Quote Originally Posted by redone74 View Post
  me falni , opkg update && opkg installhttp://progettofreecs.altervista.org/download/feed/enigma2-freecsd-installer_1.0_all.ipk ne telnet me nxjerr not found???
  Sė pari duhet tė bėsh njė kėrkesė pėr tė marė njė Pseudonim (Username) dhe njė Kod (Password), kėrkesa bėhet tek forumi pėrkatės kėtu (Lexo pak mė sipėr pėr mėnyrėn, sesi kryhet rregjistrimi), pasi tė kesh marė Pseudonimin dhe Kodin, atėhere duhet tė bėsh kėtė proēedurė qė ke bėrė tani.
  Nqs do tė instalosh FreecsD pa Pseudonim dhe Kod, atėhere drejtoju mikut tim tė nderuar mamurrzaku -t.

 4. #14
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2012
  Posts
  260
  Uploads
  0

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Quote Originally Posted by Montezuma 1 View Post
  Sė pari duhet tė bėsh njė kėrkesė pėr tė marė njė Pseudonim (Username) dhe njė Kod (Password), kėrkesa bėhet tek forumi pėrkatės kėtu (Lexo pak mė sipėr pėr mėnyrėn, sesi kryhet rregjistrimi), pasi tė kesh marė Pseudonimin dhe Kodin, atėhere duhet tė bėsh kėtė proēedurė qė ke bėrė tani.
  Nqs do tė instalosh FreecsD pa Pseudonim dhe Kod, atėhere drejtoju mikut tim tė nderuar mamurrzaku -t.
  Ne cilen adrese ???

 5. #15

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Falenderoj shoket qe bene te mundur instalimin e FreecsD, punon sahat, na kenaqi me Boterorin, e ku ka mire per ne qe skemi kokerr leku ne xhep, na erdhi keq qe Boterori mbaroi, do te na mungoje, tung.

 6. #16

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Kam ndryshuar imazh dhe nuk po shoh dot asnje kanal, prisha instalimin e FreecsD, me duhet ta instaloj nga e para, mundet te me ndihmoje ndonje anetar i forumit, me thene te drejten su rrika pa te, ju pershendes.

 7. #17
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  275
  Uploads
  0

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Geri22, po me vjen keq per ju, FreecsD po punon shkelqyer, mos hezito por kerkoi ndihme mamurrzakut, te jep ai drejtim dhe ndihme, tung.

 8. #18

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Pershendetje une kam akses ne freecsd por nuk kam asnje server aktive di ndonjeri cfar problemi ka ,ose cfar komande duhet te perdor qe azhornoj serverat
  Faleminderi

 9. #19
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,423
  Uploads
  50

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Problemet mund te jene te shumta.
  Duhet te shpjegohesh me shume se cfare tip freecsD ke montuar,me cron,pa cron...etj....?!

 10. #20
  Senior Member Montezuma 1's Avatar
  Join Date
  24-11-2010
  Location
  In shee's Heart
  Posts
  626
  Uploads
  1

  Re: PaAsNjeKrYqLeKu

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  Kam ndryshuar imazh dhe nuk po shoh dot asnje kanal, prisha instalimin e FreecsD, me duhet ta instaloj nga e para, mundet te me ndihmoje ndonje anetar i forumit, me thene te drejten su rrika pa te, ju pershendes.
  Ēfarė imazhi vendose, shpjegohu pak nqs do ndihmė, kur thua qė s'shikon dot asnjė kanal ēfarė do tė thuash???? Kur thua qė e prisha FreescD, ēfarė do tė thuash, si e prishe??
  Shpjegohe pak gjėndjen.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

 1. PaAsNjeKrYqLeKu
  By mamurrzaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 16-06-2018, 22:17:17
 2. PaAsNjeKrYqLeKu
  By mamurrzaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1078
  Last Post: 15-01-2017, 23:05:44

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •