Results 1 to 2 of 2

Thread: NDIHM per dm 500

 1. #1
  New Member
  Join Date
  30-09-2005
  Posts
  8
  Uploads
  0

  NDIHM per dm 500

  pershendetje a ban nje pyetje une kam sharing ne dreambox pio du at ta lidhi me dbox tjeter ne shpij si mundet me e lidh po at no-ip.com e kam te lidhur me inadyn dmth at kriesorin e ket tjetrin nuik mundi me e lidh ndihm dhe nese mundet d linien tande thenx shum me me ndihmu ja si duket linja ime M: { no-ip.biz { CA6697A4 }} dmth gjith jan me A3 tash ne d i kam ato sharing qe i mar prej serverave a ket lokal sdij si me e konfiguru,kur e vendoj ip e lokal boxit ma qet qe eshte online po nuk pranon asgje te te dij boxat jan online po nuk pranojn tung

 2. #2

  Embarrassment Re: NDIHM per dm 500

  Pershendtje Lazo..

  per dreambox ne shtepin tende si ti lidhesh ju kam dergoar ne privat mesage komplet te dhenat qe te duhet... pra nuk ke fare nevoj per Dns adres sepse ajo jet vetem lokal,,,

  me respekt

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. M2 plus - me nevoitet ndihm -
  By kqiqi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 26-01-2009, 16:46:43
 3. Question Ndihm ju lutem
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 02-11-2008, 01:33:10
 4. Ndihm server
  By adriatiku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 30-08-2008, 20:24:33
 5. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •