Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43

Thread: Mamurrzaku

 1. #21
  Junior Member shkumbini's Avatar
  Join Date
  16-02-2016
  Location
  Peqin
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by Dr.Bishop View Post
  Hi nga laitram Áfare do te thote?!!!
  Nese e ke fjalen qe ka gisht laitram e ke gabim,eshte nisur nga ketu.!!!
  Pikerisht nga sekseioni ALBANIA.
  Ai thot e keni Banned nga feedster esht kryesori pastaj vjen sat-tv.lexoje me kujdes

 2. #22
  Junior Member Dr.Bishop's Avatar
  Join Date
  30-06-2017
  Location
  Sopra le nuvole
  Posts
  25
  Uploads
  0

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by shkumbini View Post
  Ai thot e keni Banned nga feedster esht kryesori pastaj vjen sat-tv.lexoje me kujdes
  feedster nuk eshte gati asnjehere on line.!!
  Sapo erdhi on line shkoi direkt te kontrolloji MAMURRZAKUN.!!!
  Mos ja fut tym spiunin e vrau MILAUA...!!!

 3. #23
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,938
  Uploads
  533

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by Dr.Bishop View Post
  Benardi prsh.
  Gjeja e pare qe bera une mbreme eshte ajo qe bere ti tani,pra kontrollova kush e ka pare statusin tim.
  Dikush nga ne shqipet ka gisht,sepse kam folur me ta,dhe po te duash te jap dhe pergjigjet e admineve.
  Si ka mundesi qe si une,dhe enigma2 te dy ne te njejtin minute BAN.!!!
  nuk di ca te them ,une personalisht nuk kam info dhe nuk kam gisht ne kete perjashtim,dyshoj se kane gisht ata admin qendrore ,por nese ndonje shqipe ka gisht te pakten te na thote arsyen qe ta dime

 4. #24
  Junior Member Dr.Bishop's Avatar
  Join Date
  30-06-2017
  Location
  Sopra le nuvole
  Posts
  25
  Uploads
  0

  Re: Mamurrzaku

  Une personalisht mendoja qe ma ka bere [email protected]@t,osť Fiku.! Me sqaroi ne Pm qe nuk ka gisht,dhe i besoj,ne te njejten kohe i kerkoj falje per akuzen ndaj tij. E verteta eshte qe une e kam shkelur pa dashje rregulloren, thjesht pergjigjesha atyre qe me pyesnin per adresen e re te forumit. FLM te gjitheve.

 5. #25
  Junior Member shkumbini's Avatar
  Join Date
  16-02-2016
  Location
  Peqin
  Posts
  14
  Uploads
  0

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by Dr.Bishop View Post
  Une personalisht mendoja qe ma ka bere [email protected]@t,osť Fiku.! Me sqaroi ne Pm qe nuk ka gisht,dhe i besoj,ne te njejten kohe i kerkoj falje per akuzen ndaj tij. E verteta eshte qe une e kam shkelur pa dashje rregulloren, thjesht pergjigjesha atyre qe me pyesnin per adresen e re te forumit. FLM te gjitheve.
  Rrespekt gjithmon per mjeshtrin e madh mamurrzaku

 6. #26
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska «te duhet ty..
  Posts
  1,522
  Uploads
  18

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by Dr.Bishop View Post
  Une personalisht mendoja qe ma ka bere [email protected]@t,osť Fiku.! Me sqaroi ne Pm qe nuk ka gisht,dhe i besoj,ne te njejten kohe i kerkoj falje per akuzen ndaj tij. E verteta eshte qe une e kam shkelur pa dashje rregulloren, thjesht pergjigjesha atyre qe me pyesnin per adresen e re te forumit. FLM te gjitheve.
  Me fal se nuk po arrij ta kuptoj. Po nese ty te kane bere ban, si ka mundesi qe je aktiv edhe ben postime..

 7. #27
  Contributing Member enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  1,262
  Uploads
  21

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  Me fal se nuk po arrij ta kuptoj. Po nese ty te kane bere ban, si ka mundesi qe je aktiv edhe ben postime..
  Sat-tv me ktheu serisht me dergoj pm nje keqkuptim i vogel pastaj ti pse po merzitesh mund te kthehet dhe mamurrzaku dhe atij do i thuash pse u ktheve.ne ketu rrotull jemi perseri shok po pate ndonje hall.klm

 8. #28
  Junior Member Dr.Bishop's Avatar
  Join Date
  30-06-2017
  Location
  Sopra le nuvole
  Posts
  25
  Uploads
  0

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  Me fal se nuk po arrij ta kuptoj. Po nese ty te kane bere ban, si ka mundesi qe je aktiv edhe ben postime..
  Po te mundohesh dhe pak me shume ndoshta e gjen...!!!

 9. #29
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  378
  Uploads
  53

  Re: Mamurrzaku

  Po mos u lodh kot sepse ketu nuk ka burra i ka hik per lk r-ja.

  Pra me nje fjal ka vetem bura.

 10. #30
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,552
  Uploads
  53

  Re: Mamurrzaku

  HAHAHAHHAHAHA,stv2008
  Ndoshta jane dhe postimet e fundit qe bej ne kete forum.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

 1. Info Mamurrzaku
  By Dr.Bishop in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 04-04-2018, 20:21:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •