Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43

Thread: Mamurrzaku

 1. #31
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  370
  Uploads
  51

  Re: Mamurrzaku

  Si ka then Gjermani,ne te gjith boten pagove lek per spiuna ndersa ne Shqiperi i gjeta pa asnje kokerr leku.

  Kjo duket si shaka por ka domethenje shume te madhe.

 2. #32
  Senior Member enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  1,217
  Uploads
  21

  Thumbs up Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by stv2008 View Post
  Si ka then Gjermani,ne te gjith boten pagove lek per spiuna ndersa ne Shqiperi i gjeta pa asnje kokerr leku.

  Kjo duket si shaka por ka domethenje shume te madhe.
  Si do mbijetoj forumi pa spijuna haaa haa

 3. #33
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,534
  Uploads
  53

  Re: Mamurrzaku

  Sido qe te jete une dua te jem i sinqerte,i kam thyer rregullat e forumit pa qellime te keq.....
  Thjesht u jam pergjigjur anetarve kur me pyetnin per forumin tjeter.
  Por asnjehere nuk u kam derguar Pm te tjereve lereni kete forum,dhe hajdeni andej.
  Nejse nese duam qe ky forum Shqip te popullohet duhet ndryshuar dicka,osé perndryshe do humbase besimin tek ata qe ndihmojne,apo ndajne eksperiencat e tyre me te gjithe...

 4. #34
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,519
  Uploads
  18

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by Dr.Bishop View Post
  Po te mundohesh dhe pak me shume ndoshta e gjen...!!!
  sinqerisht. Akoma spo e kuptoj kete problemin tuaj.. Po e le me kaq.. spo mundohem fare..

 5. #35
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,519
  Uploads
  18

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by stv2008 View Post
  Si ka then Gjermani,ne te gjith boten pagove lek per spiuna ndersa ne Shqiperi i gjeta pa asnje kokerr leku.

  Kjo duket si shaka por ka domethenje shume te madhe.
  Se di per ke e ke kete epitet, por nese eshte per mua ke ngaterruar adrese..

 6. #36
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,534
  Uploads
  53

  Re: Mamurrzaku

  @Kapoaug varja,u zgjodh çdo gje...!!!
  Besoj qe stv2008 nuk e ka patur me ty.

 7. #37
  Senior Member enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  1,217
  Uploads
  21

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  @Kapoaug varja,u zgjodh çdo gje...!!!
  Besoj qe stv2008 nuk e ka patur me ty.
  Nejse u sqaruan gjerat kerkoj nga moderatoret ta mbyllin ket teme.klm

 8. #38
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,519
  Uploads
  18

  Re: Mamurrzaku

  Meqe u sqaruan problemet, tema mbyllet

 9. #39
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,312
  Uploads
  40

  Re: Mamurrzaku

  Pershendetje,

  meqe jemi njerez edhe familjar dhe familja vjen e para pastaj vijne pasjonet ashtu dhe un nuk kam qene ketu per arsye kohe dhe po shof se qenkam akuzuar me pa te drejte.
  ju i paskeni sqaruar dhe qeka muhabet i zgjidhur por arsyeja qe po shkruaj eshte se si gjithmone jemi gjaknxehte dhe direkt mendojme me te keqen.
  ca problemi kam un te bej ban dike po te meritoje dhe pse duhet te fshihem?
  un kam evituar ban edhe kur disa e kane merituar dhe pikerisht pse jemi shqiptar i kemi evituar kto gjera perveç rasteve kur jemi fyer nga familja etj.
  sa i perket rasteve dhe gabimeve un i kam evituar banet ktu ka kushedi sa veta qe mund ta konfirmojne dhe as qe nuk i njof thjesht pse jane shqiptare si kam bere ban kur kane gabuar.
  kam hequr ban shqipove te vene nga admin te tjere dhe po ashtu ka antare ketu qe mund ta konfirmojne.

  ne kte forum un jam i ri qysh nga 2008 por un jam ne forume te tjera qysh nga 2002 dhe kam aq eksperience si menaxhohen forumet dhe si trajtohen koleget, antaret etj.

  pse sulmuat direkt pa prova? akoma me keq ne mungese time dhe un skam pas mundesi as te sqarohem, biles as nje pm te thjeshte nuk me shkruajti bishopi por direkt e ne akuza?
  nejse un se marr per keq se as se kam pasur as e kam dhe as skam per ta pas ndergjegjen e piset qe te fshihem.

  mungesa nuk dmth se fshihesh por se kemi jete familjare te gjithe dhe kohen e kemi te kufizuar.

  ju paskeni pyetur lart e posht per arsyet por vetem nje pm te me kishit derguar mua jua kisha sqaruar direkt.

  per info
  1.ban e kane marre per publicitetin qe kane bere te nje forumi tjeter dhe eshte e ndaluar.
  2. ban e ka bere direkt pronari i ketij forumi as adminet as sup mod as mod.

  kaloni mire dhe mua personalisht sme ka ngel hatri, kemi kaq vite ketu dhe shumica na njohin dhe e dine qe sjemi kalamaj 15 vjeçare qe te merremi me gjera kaq te uleta.

  kaloni mire

 10. #40
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,534
  Uploads
  53

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by Fiku75 View Post
  Pershendetje,

  meqe jemi njerez edhe familjar dhe familja vjen e para pastaj vijne pasjonet ashtu dhe un nuk kam qene ketu per arsye kohe dhe po shof se qenkam akuzuar me pa te drejte.
  ju i paskeni sqaruar dhe qeka muhabet i zgjidhur por arsyeja qe po shkruaj eshte se si gjithmone jemi gjaknxehte dhe direkt mendojme me te keqen.
  ca problemi kam un te bej ban dike po te meritoje dhe pse duhet te fshihem?
  un kam evituar ban edhe kur disa e kane merituar dhe pikerisht pse jemi shqiptar i kemi evituar kto gjera perveç rasteve kur jemi fyer nga familja etj.
  sa i perket rasteve dhe gabimeve un i kam evituar banet ktu ka kushedi sa veta qe mund ta konfirmojne dhe as qe nuk i njof thjesht pse jane shqiptare si kam bere ban kur kane gabuar.
  kam hequr ban shqipove te vene nga admin te tjere dhe po ashtu ka antare ketu qe mund ta konfirmojne.

  ne kte forum un jam i ri qysh nga 2008 por un jam ne forume te tjera qysh nga 2002 dhe kam aq eksperience si menaxhohen forumet dhe si trajtohen koleget, antaret etj.

  pse sulmuat direkt pa prova? akoma me keq ne mungese time dhe un skam pas mundesi as te sqarohem, biles as nje pm te thjeshte nuk me shkruajti bishopi por direkt e ne akuza?
  nejse un se marr per keq se as se kam pasur as e kam dhe as skam per ta pas ndergjegjen e piset qe te fshihem.

  mungesa nuk dmth se fshihesh por se kemi jete familjare te gjithe dhe kohen e kemi te kufizuar.

  ju paskeni pyetur lart e posht per arsyet por vetem nje pm te me kishit derguar mua jua kisha sqaruar direkt.

  per info
  1.ban e kane marre per publicitetin qe kane bere te nje forumi tjeter dhe eshte e ndaluar.
  2. ban e ka bere direkt pronari i ketij forumi as adminet as sup mod as mod.

  kaloni mire dhe mua personalisht sme ka ngel hatri, kemi kaq vite ketu dhe shumica na njohin dhe e dine qe sjemi kalamaj 15 vjeçare qe te merremi me gjera kaq te uleta.

  kaloni mire
  Eshte e kote ti kthehem dhe njehere ketij muhabeti BLA,BLA,BLA...!!!
  Nuk e mohoj qe jam gjaknxehte,por jam dhe i drejteperdrejte......
  Por doja ti pergjgjesha vetem kesaj pyetjes tende per mos ta bere BOZ muhabetin.
  pse sulmuat direkt pa prova?
  Njeri nga adminet me ka shkruar qe Fiku i ka thene sat-tv,qe une po i boj reklame sitit tjeter SHQIP.!
  Po ate dite ti ishe on line,e çuditshme,si thua?!
  Ai forumi tjeter qe eshte hapur,nuk eshte hapur per ti bere konkurence ketij forumi,apo ndonje forum tjetri...
  Thjeshte nje fole shqipe,ku mblidhen te gjitha shqipet.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

 1. Info Mamurrzaku
  By Dr.Bishop in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 04-04-2018, 20:21:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •