Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 43 of 43

Thread: Mamurrzaku

 1. #41
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,312
  Uploads
  40

  Re: Mamurrzaku

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Eshte e kote ti kthehem dhe njehere ketij muhabeti BLA,BLA,BLA...!!!
  Nuk e mohoj qe jam gjaknxehte,por jam dhe i drejteperdrejte......
  Por doja ti pergjgjesha vetem kesaj pyetjes tende per mos ta bere BOZ muhabetin.
  pse sulmuat direkt pa prova?
  Njeri nga adminet me ka shkruar qe Fiku i ka thene sat-tv,qe une po i boj reklame sitit tjeter SHQIP.!
  Po ate dite ti ishe on line,e çuditshme,si thua?!
  Ai forumi tjeter qe eshte hapur,nuk eshte hapur per ti bere konkurence ketij forumi,apo ndonje forum tjetri...
  Thjeshte nje fole shqipe,ku mblidhen te gjitha shqipet.
  me vjen keq por un sjam fallxhor se ça te thojne adminet apo duhet ti detyroj se ça te thojne?
  ky s'eshte problemi im.
  e dyta ti e dije qe un e dija per forumn shum shum kohe perpara apo jo? pse ja fut kot atere? te ishte per te bere gje e kisha bere une vet kohe perpara nuk prisja 1 vit.
  biles un e dija me perpara se te beheshe pjese e stafit bashke me shokun tat dhe nuk isha kundra se po te kisha qene nuk kalonte.
  sa per reklamat pse duhet ti thoja un kur ti i kishe postuar ne publik i shifte gjtihe bota, kjo eshte futja kot. ti skishe postu sekret, i lexonte gjithkush publikisht.

  megjithate je i lire te besosh si te ndjesh.

  kaloni mire.

 2. #42
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,534
  Uploads
  53

  Re: Mamurrzaku

  Nejse nuk du me u zgjat mo,varja...
  Ne jemi te rritur dhe nuk eshte veshtire per ti kuptuar disa gjera...!
  Secili ka mendimin e tij,ti ke tendin dhe une e respektoj,ndersa une kam mendimin tim,qe askush nuk mund te ma rrezoj para fakteve.

 3. #43
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,312
  Uploads
  40

  Re: Mamurrzaku

  dakort e mbyllim temen atehere.
  kaloni mire

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

 1. Info Mamurrzaku
  By Dr.Bishop in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 04-04-2018, 20:21:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •