Results 1 to 4 of 4

Thread: Me ka skaduar afati i kartes Digjitalbit,a ka mundesi me ate karten...

 1. #1

  Me ka skaduar afati i kartes Digjitalbit,a ka mundesi me ate karten...

  Pershendetje te gjitheve,

  Para disa ditesh me ka skaduar afati i karteles se Digjitalbit.

  Per momentin vetem MY Music & Top News ,po mund ti shof.

  Me heret kam ndegjuar se nese e ke nje karte te digjitalbit te skaduar nga afati ka mundesi qe prape te behet e vlefshme.

  A kemi ndokush dijeni per kete ,dhe nese po mundesiht me tregoni
  se shume shtrenjet spo ma rrok me u riabonu prape.

  Flm per mirekuptim

  Kati,

 2. #2

  Arrow Re: Me ka skaduar afati i kartes Digjitalbit,a ka mundesi me ate karten...

  Quote Originally Posted by kati2 View Post
  Pershendetje te gjitheve,

  Para disa ditesh me ka skaduar afati i karteles se Digjitalbit.

  Per momentin vetem MY Music & Top News ,po mund ti shof.

  Me heret kam ndegjuar se nese e ke nje karte te digjitalbit te skaduar nga afati ka mundesi qe prape te behet e vlefshme.

  A kemi ndokush dijeni per kete ,dhe nese po mundesiht me tregoni
  se shume shtrenjet spo ma rrok me u riabonu prape.

  Flm per mirekuptim

  Kati,
  pershendetje

  ti duhet te thrrasesh ndonje distributor apo me se miri aty ku e ke bler, apo nese esht kartel e huazuar nga dikush, kjo ska lidhje vetem nese esht aktivizuar 1 her pra ske nevoj te paguash 16Euro per kart, per arsye se ti e posedon at...
  pra ti ke mundesi me reaktivizu kartelen.
  thrret nje distributor qe e njeh ti dhe e ben raktivizimin e kartes dhe krejt normal qe duhet tia besh pagesen te ai distributor....

  me respekt

 3. #3
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Me ka skaduar afati i kartes Digjitalbit,a ka mundesi me ate karten...

  Quote Originally Posted by kati2 View Post
  Pershendetje te gjitheve,

  Para disa ditesh me ka skaduar afati i karteles se Digjitalbit.

  Per momentin vetem MY Music & Top News ,po mund ti shof.

  Me heret kam ndegjuar se nese e ke nje karte te digjitalbit te skaduar nga afati ka mundesi qe prape te behet e vlefshme.

  A kemi ndokush dijeni per kete ,dhe nese po mundesiht me tregoni
  se shume shtrenjet spo ma rrok me u riabonu prape.

  Flm per mirekuptim

  Kati,
  Me sa kuptova une ti po mendon papare me shiku digitalb,mundesia eshte vetem me share dmth pa pare,edhe pse une nuk e kom testu at metod ,po e shof se ka shum ne kosove qe e perdorin at menyr .tung

 4. #4

  Re: Me ka skaduar afati i kartes Digjitalbit,a ka mundesi me ate karten...

  jo pa pare por ti mund ta reaktivizosh kartelen te distributori juaj...

Similar Threads

 1. A ka mundesi
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-09-2009, 16:12:42
 2. Kartes NDS3
  By panosxgr in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 14
  Last Post: 11-08-2009, 21:06:30
 3. Boh8eia gia kartes kai programmer
  By pavlos24 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 1
  Last Post: 19-07-2009, 19:30:37
 4. Cardsharing me original kartes
  By cyprussat in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 3
  Last Post: 26-06-2009, 20:58:54
 5. Sat+ per karten tring
  By west2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 02-03-2009, 17:08:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •