Page 30 of 30 FirstFirst ... 52025282930
Results 291 to 295 of 295

Thread: Selamlasma Paneli

  1. #291
    Senior Member
    Join Date
    11-12-2009
    Posts
    120
    Uploads
    0

    Re: Selamlasma Paneli

    26 KASIM 2019 SALI

    FUTBOL
    16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Juventus - Atletico Madrid | UEFA.tv
    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Real Madrid - PSG | UEFA.tv
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Club Brugge | Bein Sports 1 / CBC Sport
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lokomotiv Moskova - Leverkusen | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atalanta - Dinamo Zagreb | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kızılyıldız - Bayern Münih | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Juventus - Atletico Madrid | Bein Sports Max 1 / Idman TV / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester City - Shakhtar Donetsk | Bein Sports Max 2
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - PSG | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Olympiakos | Bein Sports beIN Connect

    PLAJ FUTBOLU
    22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | BAE - Senegal | Eurovision Sport Web TV
    23:50 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Umman - Portekiz | Eurovision Sport Web TV
    01:25 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Rusya - Belarus | Eurovision Sport Web TV
    03:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Nijerya - Brezilya | Eurovision Sport Web TV

    VOLEYBOL
    20:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | LP Viesti Salo - Eczacıbaşı | Spor Smart / Smart Spor HD

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Spor Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Özel Yayın | Kültepe | A Spor
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    18:00 | Futbol Programı | 90’a | A Spor
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:30 | Futbol Programı | Hedef Süper Lig | TRT Spor HD
    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    19:30 | Futbol Programı | Premier Lig Raporu | Tivibu Spor
    20:00 | Futbol Programı | Premier Analiz | S Sport Plus / S Sport
    20:00 | Futbol Programı | ŞL Özel Maç Önü | A Spor
    20:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
    22:30 | Spor Programı | Sportsmax | Tivibu Spor
    22:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
    23:00 | Futbol Programı | ŞL Özel Maç Sonu | A Spor
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    00:00 | Futbol Programı | Almanya'dan Futbol | TRT Spor HD
    01:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

  2. #292
    New Member
    Join Date
    04-02-2009
    Posts
    7
    Uploads
    0

    Re: Selamlasma Paneli

    SELAM HERKESE

  3. #293
    Senior Member
    Join Date
    11-12-2009
    Posts
    120
    Uploads
    0

    Re: Selamlasma Paneli

    27 ARALIK CUMA

    FB TV


    06:00 FBTV
    07:00 FBTV
    08:00 FBTV
    09:00 FBTV
    10:30 GÜNÜN RÖPORTAJI
    10:45 NECİL ÜLGEN İLE PANORAMA
    11:15 RAKAMLARLA RAKİPLER
    11:45 SMAÇÖR
    12:15 AVRUPADAN FUTBOL
    12:45 İŞARET DİLİYLE HABER BÜLTENİ
    13:00 HEAD TO HEAD
    14:00 14/16 CANLI
    16:00 SERBEST ATIŞ
    16:45 GÜNÜN RÖPORTAJI
    17:00 FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
    18:50 SÖZ TARAFTARDA
    19:07 ANA HABER CANLI
    19:30 GÜNCEL
    20:00 EUROLEAGUE ÖZEL
    20:45 MAÇ HAVASI CANLI
    22:45 EUROLEAGUE ÖZEL
    23:45 GECE HABERİ CANLI

  4. #294
    Senior Member
    Join Date
    11-12-2009
    Posts
    120
    Uploads
    0

    Re: Selamlasma Paneli

    27 ARALIK 2019 CUMA ╚►TV'De #SporEkranı


    FUTBOL

    11:30 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - WS Wanderers | My FootbALL Youtube
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Fatih Karagümrük | Bein Sports Max 1
    20:30 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Gençlerbirliği | Bein Sports 1
    22:45 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh

    BASKETBOL

    18:00 | Basketbol 1. Ligi | Bornova Bld. - Konyaspor | TBF TV Youtube
    18:00 | Basketbol 1. Ligi | Düzce Bld. - Final Gençlik | TBF TV Youtube
    19:00 | Basketbol 1. Ligi | Merkezefendi Bld. - Balıkesir BB | TBF TV Youtube
    20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Kızılyıldız | Bein Sports 4
    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Valencia Basket | Bein Sports 3
    22:30 | THY Euroleague | Bayern Münih - Zalgiris Kaunas | Bein Sports Max 1
    23:00 | THY Euroleague | Barcelona - Olympiakos | Bein Sports 4
    00:00 | NBA | Boston Celtics - Cleveland Cavaliers | NBA League Pass
    03:00 | NBA | Orlando Magic - Philadelphia 76ers | NBA League Pass
    03:00 | NBA G-League | Dalaware BC - CP Skyhawks | NBA G-League Twitch
    03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus
    04:00 | NBA | Miami Heat - Indiana Pacers | NBA TV HD
    06:30 | NBA | GS Warriors - Phoenix Suns | NBA League Pass

    TENİS

    16:00 | Türkiye Tenis Ligi | İstanbul | TRT Spor 2

    AMERİKAN FUTBOLU

    20:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Temple - North Carolina | FOX Sports HD
    23:20 | NCAA Amerikan Futbolu | Wake Forest - Michigan State | FOX Sports HD
    02:45 | NCAA Amerikan Futbolu | Texas AM - Oklahoma State | FOX Sports HD
    06:15 | NCAA Amerikan Futbolu | Washington State - Air Force | FOX Sports HD

  5. #295
    Senior Member
    Join Date
    11-12-2009
    Posts
    120
    Uploads
    0

    Re: Selamlasma Paneli

    08 OCAK 2020 ÇARŞAMBA
    ╚►TV'De #SporEkran

    ı
    FUTBOL
    14:30 | Hazırlık Maçı | Bursaspor - Trabzonspor | A Spor
    17:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Mezokovesd Zsory | Yayıncı Belli Değil
    20:45 | Fransa Lig Kupası | Lyon - Brest | Bein Sports 2
    22:00 | İspanya Süper Kupa | Valencia - Real Madrid | Varzish Sport / Match TV Rusya
    22:45 | İtalya Serie A | Lazio - Verona | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | İngiltere Lig Kupası | Leicester - Aston Villa | Bein Sports 1
    23:05 | Fransa Lig Kupası | PSG - St.Etienne | Bein Sports 2 / IRIB Varzesh
    23:05 | Fransa Lig Kupası | Lille - Amiens | Bein Sports 3

    BASKETBOL
    16:00 | Basketbol Gençler Ligi | Tofaş - Fenerbahçe Beko | TBF TV Youtube
    17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - Ekaterinburg | FIBA TV
    17:00 | FIBA Europe Cup | Bahçeşehir Klj - Pınar Karşıyaka | FIBA TV
    19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Sopron | FIBA TV / FB TV
    20:00 | Euroleague Kadınlar | BLMA - Arka Gdynia | FIBA TV
    20:00 | Euroleague Kadınlar | Venezia - Çukurova Basket | FIBA TV
    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Türk Telekom - BC Lietkabelis | S Sport Plus
    20:00 | FIBA Europe Cup | CSM Oradea - Tsmoki Minsk | FIBA TV
    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Peristeri - Iberostar Tenerife | FIBA ŞL Youtube
    20:15 | Eurocup | Darüşşafaka - Energia Trento | S Sport Plus / S Sport 2
    20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Castors Braine | FIBA TV
    21:00 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Bourges Basket | FIBA TV
    21:00 | FIBA Europe Cup | Nes Ziona - Cluj Napoca | FIBA TV
    21:00 | Eurocup Kadınlar | Polkowice - Botaş | FIBA TV
    21:30 | FIBA Europe Cup | Hammers Zwolle - Kormend | FIBA TV
    22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Brose Bamberg - Gaziantep Basket | Ajansspor
    22:00 | FIBA Europe Cup | Leiden - BC Enisey | FIBA TV
    22:00 | Eurocup | Monaco - Galatasaray | S Sport Plus / S Sport 2
    22:30 | Euroleague Kadınlar | Famila Schio - Dynamo Kursk | FIBA TV
    22:30 | FIBA Europe Cup | Spirou Charleroi - Medi Bayreuth | FIBA TV
    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | HC Brindisi - Dijon | FIBA ŞL Youtube
    02:30 | NCAA | Georgetown - St.Johns | FOX Sports HD
    03:00 | NBA | Boston Celtics - SA Spurs | NBA TV HD
    03:30 | NBA | Dallas Mavericks - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
    04:30 | NCAA | Xavier - Seton Hall | FOX Sports HD
    05:00 | NCAA | Texas - Oklahoma | S Sport Plus / S Sport 2
    06:00 | NBA | GS Warriors - Milwaukee Bucks | NBA League Pass

    TENİS
    08:00 | WTA Brisbane | S.Stosur - M.Keys | Bein Sports Max 1
    12:00 | ATP Cup | G.Monfils - K.Anderson | S Sport Youtube
    15:30 | ATP Doha | M.Kukushkin - A.Rublev | Bein Sports 3
    17:30 | ATP Doha | F.Verdasco - F.Krajinovic | Bein Sports 3
    19:00 | ATP Doha | M.Kecmanovic - J.W.Tsonga | Bein Sports 3
    20:30 | ATP Doha | M.Raonic - C.Moutet | Bein Sports 4
    05:00 | WTA Brisbane | 1.Maç | Bein Sports Max 1
    06:30 | WTA Brisbane | 2.Maç | Bein Sports Max 1

    VOLEYBOL
    14:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Tepebaşı Gençlik | Voleybol TV
    15:00 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Hırvatistan - Türkiye | Smart Spor HD / Spor Smart / D Smart Youtube
    16:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Eryaman Gençlik | Voleybol TV
    18:00 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Belçika - Almanya | Spor Smart / Smart Spor HD
    18:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - Ankara DSİ | Voleybol TV
    21:30 | Voleybol Kadınlar Olimpiyat Elemeleri | Bulgaristan - Hollanda | Spor Smart / Smart Spor HD

    DİĞER SPORLAR
    19:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İtalya | Eurosport
    22:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | İtalya 2.Yayın | Eurosport

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
    10:15 | Basketbol Programı | Euroleague'de Bu Hafta | Bein Sports 3
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni Öğlen | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    14:00 | Futbol Programı | Maça Doğru | A Spor
    14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
    16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol Transfer | TRT Spor HD
    17:00 | Futbol Programı | Kamp Günlüğü | TRT Spor HD
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
    19:00 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
    19:20 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | A Spor
    20:00 | Futbol Programı | Lig Arası | Bein Sports 1
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
    21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
    21:30 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
    22:00 | Futbol Programı | Transfer Market | Tivibu Spor
    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    01:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

Page 30 of 30 FirstFirst ... 52025282930

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •