Page 33 of 33 FirstFirst ... 82328313233
Results 321 to 327 of 327

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #321
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,594
  Uploads
  54

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  DreamTV Mini Ultra HD Android 9.0 IPTV Streamer Dual Wlan Bluetooth Smart TV Box: Ky box qe ka dale ne treg a ka te njejten procedure ne hedhjen e listes se kanaleve dhe cccam apo oscam si edhe nje DM tjeter, si psh, DM 900 4K, a ka njehuri nga ndonje member ne forum, TUNG:
  Nuk eshte enigma2,eshte vetem ANDROID 9.0.
  Dhe nuk ja vlen te shpenzosh 100 euro,per nje box qe nuk ka as T2.
  E gjen dhe me 30 - 50 euro me te njejtat perfomance.
  Punon cccam oscam,siÁ punojne ne boxate tjere android.
  Prit Dreambox two me android & enigma2.

 2. #322
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  399
  Uploads
  57

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pershendetje,disponoj IPTV punojne shume mire,kush nga ju ka interes te me shkruaj ne Skype me kete emer [email protected]
  Me respekt


  stv2008

 3. #323
  Senior Member
  Join Date
  11-12-2009
  Posts
  125
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  mamurrzaku, te falenderoj per ndihmen qe na jep, kalo mire, TUNG:

 4. #324
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  991
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  [QUOTE = stv2008; 1358416] Pershendetje, disponoj IPTV punojne shume mire, kush nga ju ka interes te me shkruaj ne PM. Me respekt stv2008 Kam probleme me postimet ne PM prandaj po ju le E-Mail [email] [email protected] [/ email] ose ne skype keno.lapraksi [/ QUOTE]
  Me pagese apo falas,bej nje skjarim...

 5. #325
  Member
  Join Date
  11-10-2017
  Posts
  32
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by stv2008 View Post
  Pershendetje,disponoj IPTV punojne shume mire,kush nga ju ka interes te me shkruaj ne PM. Me respekt stv2008 Kam probleme me postimet ne PM prandaj po ju le E-Mail [email protected] ose ne skype keno.lapraksi
  falas jane vlla? faleminderit!

 6. #326
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  399
  Uploads
  57

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by filozofi View Post
  falas jane vlla? faleminderit!
  po per ty gjithmon falas kane qene dhe dote jene.

 7. #327
  New Member
  Join Date
  10-05-2018
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  hi, hast PN . GruŖ

Page 33 of 33 FirstFirst ... 82328313233

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 24-07-2019, 19:33:20
 2. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 3. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1025
  Last Post: 01-12-2017, 22:36:16
 4. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 5. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •