Page 33 of 33 FirstFirst ... 82328313233
Results 321 to 326 of 326

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #321
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,594
  Uploads
  54

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  DreamTV Mini Ultra HD Android 9.0 IPTV Streamer Dual Wlan Bluetooth Smart TV Box: Ky box qe ka dale ne treg a ka te njejten procedure ne hedhjen e listes se kanaleve dhe cccam apo oscam si edhe nje DM tjeter, si psh, DM 900 4K, a ka njehuri nga ndonje member ne forum, TUNG:
  Nuk eshte enigma2,eshte vetem ANDROID 9.0.
  Dhe nuk ja vlen te shpenzosh 100 euro,per nje box qe nuk ka as T2.
  E gjen dhe me 30 - 50 euro me te njejtat perfomance.
  Punon cccam oscam,siÁ punojne ne boxate tjere android.
  Prit Dreambox two me android & enigma2.

 2. #322
  Senior Member
  Join Date
  11-12-2009
  Posts
  125
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  mamurrzaku, te falenderoj per ndihmen qe na jep, kalo mire, TUNG:

 3. #323
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  398
  Uploads
  57

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by filozofi View Post
  falas jane vlla? faleminderit!
  po per ty gjithmon falas kane qene dhe dote jene.

 4. #324
  New Member
  Join Date
  10-05-2018
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  hi, hast PN . GruŖ

 5. #325
  Senior Member
  Join Date
  08-09-2008
  Posts
  151
  Uploads
  2

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  A eshte ka punon albanicasat dikujt se nga dje nuk eshte ka punon ?

 6. #326
  VIP Member fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,240
  Uploads
  114

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by risani View Post
  A eshte ka punon albanicasat dikujt se nga dje nuk eshte ka punon ?
  Kjo albanikasat qe po flet mos a ka hostin dhe porten keshtu
  Code:
  http://albanica.online:1557  ???
  Perpara se te nxirrni konkluzione qe x portal ka rene beni nje test te tille
  Kopjoni url dhe porten e portalit me prapashtesen /c ose /client_area vendoseni ne browser dhe jepini enter ne tastiere psh:

  Code:
  http://albanica.online:1557/c/
  ose
  http://albanica.online:1557/client_area
  Nese portali eshte ok
  Ne rastin e pare do te shfaqet faqja e stalker portal
  Ne rastin e pare do te shfaqet faqja e Xtream ku mund te fusni usernamen dhe passwordin e linjes qe ju kane dhene

  Ajo me siper eshte shembull se ju mund te vendosni hostin dhe porten tuaj.

Page 33 of 33 FirstFirst ... 82328313233

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 24-07-2019, 19:33:20
 2. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 3. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1025
  Last Post: 01-12-2017, 22:36:16
 4. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 5. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •