Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 53

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #41

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  Po nga tringu hap ndonje kanal si forever qe hap sport1 hddhe sport2 hd ?
  Nk e hap tringun dhe arenat,te eutelsat 16,tjerat te gjitha.te hotbird hap nova greece +, te astra 19.2 e full,te thor 0.8 full total paketat,edhe nordiket.,te eutelsat 7dhe 42 digiturk,te 39 hellas sat full.

 2. #42
  Senior Member
  Join Date
  25-12-2013
  Posts
  213
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by Mili63 View Post
  Une per vete kam testuar nje aparat Icone wegoo 4k me server orca pa limit dhe gogo iptv dy vjet.Te them te drejten e kam perdurur rreth nje vit dhe kam qene shume i kenaqur si ne satellit ashtu edhe ne iptv me nje cilesi figure edhe ne iptv njesoj si ne satellit.Tani poseduj nje aparat tjeter SATILLIMITE F300HYPER ULTRA HD 4G me server sat VANILLA pa limit dhe iptv pro palimit dhe vod ku ka dhe shume filma 4k dhe kjo pa limit.Ka nje cilesi fig.brillante si ne satellit po ashtu edhe ne iptv nje super dekoder dhe softwherin e ri ta derg.cdo muaj dhe e shkarkon vete nga net upgrade.
  Ku mund te blehet ky aparat, a mundet online te blihet.

 3. #43
  Senior Member
  Join Date
  26-12-2014
  Posts
  225
  Uploads
  7

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by hans38 View Post
  Ku mund te blehet ky aparat, a mundet online te blihet.
  ne ebay ke plot nga keto aparate... Por cmimi eshte i kripur 170€

 4. #44

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by juli1 View Post
  Sistem orca,aparatet me sever orca varjon nga 130 euro deri 180 si me i miri.une 180 e kam blere me 2 vite abonim dhe zjarre fare.po nuk. Behen kshu muhabetet ketu kaq hapur vellai,hap kete hap ate.pse doni gjithmone me i kompliku gjerat.eshte aparat qe hap paketat te cilat enigma 2 ka kohe nuk i ofron.ose ofron nje pjese me cmim stratosferik.dhe mos beni muhabete koti hap kshu hap ashu,nuk kutoni ju eshte fol per keto aparat apo u vjen vjen gjyna per paketat tona te cilat zhvasin popullin me cmime te ndyra,dhe bejne 1 here ne vit me ble aparat tjeter si e si vetem zhvatje?!!!
  Po nuk u bene muhabetet ketu, ku do behen? Ky forum per ate pune eshte, diskutime. Edhe me thene te drejten, keto paketat orca, forever iks apo te tjera, jane thjesht biznes i dekoderave, ceshtje fitimesh dmth.

 5. #45
  Senior Member thomaqirici's Avatar
  Join Date
  30-11-2010
  Posts
  335
  Uploads
  12

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pershendetje cuna:ka ca kohe qe dazn 1-2 te sky gjerman qe nuk hapen as me cccam2.3.8
  as me os cam as me ncam,keni mare vesh gje ca behet?apo mos kaluan dhe ato ne pairing.
  faleminderit.

 6. #46

  Post Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by thomaqirici View Post
  Pershendetje cuna:ka ca kohe qe dazn 1-2 te sky gjerman qe nuk hapen as me cccam2.3.8 as me os cam as me ncam,keni mare vesh gje ca behet?apo mos kaluan dhe ato ne paring. faleminderit.
  kane kaluar ne pairing, nga sa flitet perqark...

 7. #47
  Senior Member enigma>2's Avatar
  Join Date
  07-02-2014
  Location
  Sat Supreme
  Posts
  1,260
  Uploads
  21

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by filozofi View Post
  kane kaluar ne pairing, nga sa flitet perqark...
  Sky de po kalon pairing

 8. #48
  Junior Member
  Join Date
  29-03-2013
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  sky de osht qe disa vite ne pairing sa gje ere

 9. #49
  Senior Member
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  GJILAN, KOSOVE
  Posts
  380
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pershendetje a keni ri-abonuar ndonjeri ne Forever IKS se na skadoj abonimi.
  Ndonje website -address ku mund te riabonohemi online ne Forever IKS server per 1 vite qe te jet i besushem.

  Falimderit Paraprakisht.

 10. #50

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by uranqe View Post
  Pershendetje a keni ri-abonuar ndonjeri ne Forever IKS se na skadoj abonimi.
  Ndonje website -address ku mund te riabonohemi online ne Forever IKS server per 1 vite qe te jet i besushem.

  Falimderit Paraprakisht.
  Me shkruaj ne pm

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 24-07-2019, 19:33:20
 2. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 3. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1025
  Last Post: 01-12-2017, 22:36:16
 4. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 5. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •