Results 1 to 6 of 6

Thread: Ndihme Coship Digitalb

Moderator
    Uploads
    89

Ndihme Coship Digitalb

Ju Lutem Nje Ndihme Kam Nje Digitalb Cdvb 5350ca Nuk Mund Te Shikoj Top Chanell Jam Mundu Me Ba Update Por Asnjegje.mos Di Ndonjeri Ndonje Sekret Si Mund Te Me Ndihmoj Apo Ndonje Files Program Ta Zbres Me Software .ju Falimenderit

VIP Member BIG BOBI's Avatar
    Uploads
    70

Re: Ndihme Coship Digitalb

:-d Gezuar Festat

New Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
    :-d Gezuar Festat
    halo bobi
    ajo upgrade 5350ca eshte shume ne regull a kam provuar vetem qe eshte
    softi i ri i digitalbit i cili nuk te le te shohesh asnje stazion tjeter pa pasur karten e digitalbit.
    pune kriminelesh qe duan te fitojne leke me detyrim duke shitur kartat e tyre.
    do te isha shume mirenjohes ne rast se ke softwerin e wjeter te ketij aparati.

pershendetje goni

Moderator
    Uploads
    89

O patriot nuk maj mend te kem shkrujt por megjithate e di se kam nje program te vjeter po deshe ta postoj.por ke te drejte aparatura koti lek koti .

Member
    Uploads
    0

ndihme me sinjalin me kaon

hej cuna...para 2 javesh bleva nje aparat kaon te digitalbit...por qe kur e vendosa kam sinjal te dobet...antena sme ka levizur...i kam nderruar kokat per ta provuar se mos e kishin fajin ato por pa rrezultat...sa prishet koha apo bie ndonje ves shi kanalet hd me ikin...sinjalin e kam sinjalin e kam 80% kurse kualiteti 60-62%...parabolen e kam te madhe 1.2m..nuk e di se ku qendron problemi dhe cfare mund te bej....ju lutem me jepni ndonje mendim se ku mund te jete difekti ose cfare duhet te beje....

Re: ndihme me sinjalin me kaon

Quote Originally Posted by klodian View Post
    hej cuna...para 2 javesh bleva nje aparat kaon te digitalbit...por qe kur e vendosa kam sinjal te dobet...antena sme ka levizur...i kam nderruar kokat per ta provuar se mos e kishin fajin ato por pa rrezultat...sa prishet koha apo bie ndonje ves shi kanalet hd me ikin...sinjalin e kam sinjalin e kam 80% kurse kualiteti 60-62%...parabolen e kam te madhe 1.2m..nuk e di se ku qendron problemi dhe cfare mund te bej....ju lutem me jepni ndonje mendim se ku mund te jete difekti ose cfare duhet te beje....
    EDHE UNE GJITHASHTU MENDOJ SI TE TJERET PRA KE PROBLEME VETEM ME PARABOLEN SEPSE ME 120Cm DIAMETRIM TI JE I PARI,POR DUHET TE KESH SUME KUJDES VEC QE MUND TE KESH NDONJE DEFORMIM TE PARABOLES MUND EHE TE KESH EDHE NDONJE SHMANGIE NGA KENDI VERTIKAL I MBAJTESES SE ANTENES SI DHE PARABOLA PO TE MUND TE KETE NEVOJE PER PAK MBYLLJE OSE HAPJE TE SAJ QE TE TE JAPE NJE KUALITET TE LARTE DHE TE MOS KESH PROBLEME JO TANI NE VERE POR AS NE DIMER
    RESPEKTE