Results 1 to 6 of 6

Thread: Ndihme Coship Digitalb

 1. #1
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Ndihme Coship Digitalb

  Ju Lutem Nje Ndihme Kam Nje Digitalb Cdvb 5350ca Nuk Mund Te Shikoj Top Chanell Jam Mundu Me Ba Update Por Asnjegje.mos Di Ndonjeri Ndonje Sekret Si Mund Te Me Ndihmoj Apo Ndonje Files Program Ta Zbres Me Software .ju Falimenderit

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Ndihme Coship Digitalb

  :-d Gezuar Festat

 3. #3
  New Member
  Join Date
  02-02-2007
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Ndihme Coship Digitalb

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  :-d Gezuar Festat
  halo bobi
  ajo upgrade 5350ca eshte shume ne regull a kam provuar vetem qe eshte
  softi i ri i digitalbit i cili nuk te le te shohesh asnje stazion tjeter pa pasur karten e digitalbit.
  pune kriminelesh qe duan te fitojne leke me detyrim duke shitur kartat e tyre.
  do te isha shume mirenjohes ne rast se ke softwerin e wjeter te ketij aparati.

  pershendetje goni

 4. #4
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Ndihme Coship Digitalb

  O patriot nuk maj mend te kem shkrujt por megjithate e di se kam nje program te vjeter po deshe ta postoj.por ke te drejte aparatura koti lek koti .

 5. #5
  Member
  Join Date
  16-01-2008
  Location
  norway
  Posts
  40
  Uploads
  0

  ndihme me sinjalin me kaon

  hej cuna...para 2 javesh bleva nje aparat kaon te digitalbit...por qe kur e vendosa kam sinjal te dobet...antena sme ka levizur...i kam nderruar kokat per ta provuar se mos e kishin fajin ato por pa rrezultat...sa prishet koha apo bie ndonje ves shi kanalet hd me ikin...sinjalin e kam sinjalin e kam 80% kurse kualiteti 60-62%...parabolen e kam te madhe 1.2m..nuk e di se ku qendron problemi dhe cfare mund te bej....ju lutem me jepni ndonje mendim se ku mund te jete difekti ose cfare duhet te beje....

 6. #6

  Re: ndihme me sinjalin me kaon

  Quote Originally Posted by klodian View Post
  hej cuna...para 2 javesh bleva nje aparat kaon te digitalbit...por qe kur e vendosa kam sinjal te dobet...antena sme ka levizur...i kam nderruar kokat per ta provuar se mos e kishin fajin ato por pa rrezultat...sa prishet koha apo bie ndonje ves shi kanalet hd me ikin...sinjalin e kam sinjalin e kam 80% kurse kualiteti 60-62%...parabolen e kam te madhe 1.2m..nuk e di se ku qendron problemi dhe cfare mund te bej....ju lutem me jepni ndonje mendim se ku mund te jete difekti ose cfare duhet te beje....
  EDHE UNE GJITHASHTU MENDOJ SI TE TJERET PRA KE PROBLEME VETEM ME PARABOLEN SEPSE ME 120Cm DIAMETRIM TI JE I PARI,POR DUHET TE KESH SUME KUJDES VEC QE MUND TE KESH NDONJE DEFORMIM TE PARABOLES MUND EHE TE KESH EDHE NDONJE SHMANGIE NGA KENDI VERTIKAL I MBAJTESES SE ANTENES SI DHE PARABOLA PO TE MUND TE KETE NEVOJE PER PAK MBYLLJE OSE HAPJE TE SAJ QE TE TE JAPE NJE KUALITET TE LARTE DHE TE MOS KESH PROBLEME JO TANI NE VERE POR AS NE DIMER
  RESPEKTE

Similar Threads

 1. ndihme per karten lokal te digitalb
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 31-03-2013, 01:56:07
 2. Digitalb Coship 5350
  By olsi101 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 20-04-2010, 09:00:30
 3. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 4. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55
 5. digitalb celsa ndihme???????????
  By javolgr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 03-10-2006, 22:45:53

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •