Results 1 to 5 of 5

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #1
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  3,015
  Uploads
  20

  Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!


  Temat e vjetra i gjeni me poshte:

  4-http://www.satsupreme.com/showthread...Linja-Falas%21

  3. http://www.satsupreme.com/showthread...Falas!/page101 prej 25.05.2011 deri ne 12.03.2013

  2. http://www.satsupreme.com/showthread...Falas!/page102 prej 10.05.2010 deri ne 25.05.2011

  1. http://www.satsupreme.com/showthread...-Falas/page190 prej 25.11.2008 deri ne 10.05.2010


 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  25-05-2011
  Posts
  109
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Linja cccam falas per 2muaj ..
  Kontakt pm

 3. #3

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Inbox full

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  21-09-2015
  Posts
  160
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  te kemi shkruar ne pm kontrollo posten izruk

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  25-05-2011
  Posts
  109
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Mundeni me shkru perseri pasi e fshiva inboxin

Similar Threads

 1. New Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 02-12-2019, 19:13:48
 2. Old Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 12:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 23:26:01
 4. Old mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •