Results 1 to 2 of 2

Thread: 'fare duhet per te perdorur card sharing

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  27-12-2006
  Posts
  15
  Uploads
  0

  'fare duhet per te perdorur card sharing

  Me ndihmon dikush cfare duhet per te patur te mirat e card sharing :me cfare aparati,internet etj.faleminderit

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: 'fare duhet per te perdorur card sharing

  duhen dy dream boxa te njejte model 7020, njoni nga kto duhet te kete karte origjinale dhe tja trasmetoje tjetrin me internet me ane te nje serveri ne streaming live. dhe tjetri e merr sinjalin nga interneti dhe shikon qyl plako. por po te merret vesh adresa e ip e serverit futen dhe te tjere qe kane dreamboxa dhe sinjali dobesohet sa qe per tu pa shifet por vetem mizat e kalit ama.

Similar Threads

 1. Question M duhet t blej satelit dhe resever t ri, ndihm!
  By Leutrimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 13-01-2013, 00:27:16
 2. Aparati me i perdorur nga Shqiptaret
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 20
  Last Post: 04-08-2009, 14:48:40
 3. Free Card Sharing Packages ke Poso asfaleis iste me to card sharing
  By cyprussat in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 36
  Last Post: 18-07-2009, 06:20:36
 4. card sharing
  By labina in forum Portuguese / Portugus
  Replies: 1
  Last Post: 16-09-2008, 18:24:11
 5. card sharing
  By oskee in forum English (UK)
  Replies: 0
  Last Post: 16-10-2005, 17:22:35

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •