Results 1 to 3 of 3

Thread: Shtim sateliti ne liste

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Shtim sateliti ne liste

  pershendetje...

  doja te shtoja nje satelit ne listen e sateliteve tek menu e aparatit, por sic duket manualisht nuk behet, me c'fare prog mund ta bej nje gje te tille,
  aparatin e kam starsat.
  ose a mund te editohet ndonje nga lista, persh aty ke menu zona e motorit.
  Dua te vendos sat: Altantic Bird 1 - 12.5 grade west, mund te editoj ndonje C band dhe ti vendos te dhena per AB1 12 grade?

  ju lutem me jepni ndonje mendim ose informacion.
  flmn

 2. #2
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Shtim sateliti ne liste

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  pershendetje...

  doja te shtoja nje satelit ne listen e sateliteve tek menu e aparatit, por sic duket manualisht nuk behet, me c'fare prog mund ta bej nje gje te tille,
  aparatin e kam starsat.
  ose a mund te editohet ndonje nga lista, persh aty ke menu zona e motorit.
  Dua te vendos sat: Altantic Bird 1 - 12.5 grade west, mund te editoj ndonje C band dhe ti vendos te dhena per AB1 12 grade?

  ju lutem me jepni ndonje mendim ose informacion.
  flmn
  Shiko pak te seksioni i starsatit aty i ke te gjitha.

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Shtim sateliti ne liste

  po e gjeta aty pleshina, nuk e kisha pare me vemendje sic duhet.
  flmn per mesazhin.

Similar Threads

 1. au inchis sateliti.org
  By vasilescudaniel in forum Romanian / Romānă
  Replies: 39
  Last Post: 27-11-2009, 01:52:43
 2. Question sateliti thor
  By dritan12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 09-08-2009, 00:08:28
 3. Question sateliti thor
  By ELISGJYLAMETI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 10-06-2009, 23:03:53
 4. New Cfar sateliti me pa
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 15-10-2008, 00:50:57
 5. New sateliti.org
  By vasilescudaniel in forum Romanian / Romānă
  Replies: 23
  Last Post: 13-10-2008, 08:48:32

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •