Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Dyqane me aksesore Satelitore

 1. #1

  Dyqane me aksesore Satelitore

  Hej, ku ka ndonje dyqan qe ka paisje satelitore dhe aksesore te ndryshem, si module, sat finder etc.?

 2. #2
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  Quote Originally Posted by Albaniaboy View Post
  Hej, ku ka ndonje dyqan qe ka paisje satelitore dhe aksesore te ndryshem, si module, sat finder etc.?
  Sna the prej nga je,qe te dim te ndihmojme ?

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  Une besoj se eshte nga Shqiperia pasi po te ishte jashte shqiperise do ta kishte shume kollaj te gjente aksesore Sateliti.

  Meqe jam vete ne shqiperi e di qe ketu eshte shume veshtire te gjesh gjera te tilla per sat, pasi dhe ato pak pika qe shesin nuk mundohen te fusin gjerat e reja qe dalin per satelitat dhe fansat e tyre por merren me gjera qe i kane blere ne vitet 90, vec mbajtese kokash shesin ketu dhe diseqc te lodhur.

  Dyqane ke tek pazari ri tek shkolla kuqe, aty ne nje qoshe eshte nje dyqan ne krah te djatht kur shkon per lart, ke dhe nje ke rruga Hoxha Tasim, pa dale ke kryqezimi qe te con ne porcelan, ne krah te majte, vec ky i fundit jan i cik mashtrusa, pasi mashtrojne si shume, e kam experience vete. Nje tjeter qe e kam me te degjuar eshte andej nga LICEU ke rruga elbasanit, por nuk e di vendin saktesisht.

 4. #4
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  tek ish parku i autobuzave eshte nje dyqan i tille..ka shume gjera atje.

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  17-06-2005
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Talking Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  50 m mbi shkollen e baletit aty ne te djathte ka nje sac tek dera ke nje te mire qe ka shume gjera interesante per satelite dhe aparate me cmime te mira.Lexon digitalb reklama.Une kam marre motora parabola koka ,disek te mire 1,1 digitalba.Eshte i mire ai se e nderron mallin shpeshe.

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  17-06-2005
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Talking Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  Qeka nje i ri ketu tek lagja ime tek ish pasticeri Flora ngjitur me Benetonin lexonte Digitalb.Paska shume shume gjera per digitale dhe aparate me cmime shume te mira.Une mora nje starsat qe hapte tps dhe premierat ,i futshe karten e digitalbit dhe punonte ,e mora 8500 leke e kishte nxjere me ofert,fale fare .

 7. #7

  Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  shiko dhe te tregu elektrik njehere

 8. #8
  New Member
  Join Date
  21-08-2008
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Thumbs down Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  a dini gje nese mund te gjej telekomande per starsat sr-x50 cu usb ne keto dyqane?

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  Ma ha mendja se duhet te kene ose duhet te dine se ku mund te gjesh. Mos hezito pyeti

 10. #10
  VIP Member Damian1's Avatar
  Join Date
  13-08-2008
  Location
  alb
  Posts
  1,485
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: Dyqane me aksesore Satelitore

  Une di nje dyqan te mire ne TR qe shet vetem telekomanda klajd.Ndodhet ne afersi te kryqezimit te 21 dhjetorit.Dmth kur vjen nga qendra kalon rrugen e kavajes dhe para se me arrit te kryqezimi i 21-it e ke ne krahun e majte,atje duhet te kete patjeter,une kam pyetur per shume lloje telekomandash dhe ai i ka pasur

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26
 2. Pozicionet me te mira satelitore
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 28-02-2009, 01:43:48
 3. New Cccam plugin per skeda satelitore si Skystar etj
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 12-01-2009, 00:16:40
 4. Info Aksesore te Ndryshem Satelitore
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 23-08-2008, 10:19:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •