Results 1 to 6 of 6

Thread: ndihm

 1. #1

  Talking ndihm

  kerkoj ndihm nga ju per loadera edhe SW per 2 receivera nese ka ndonjeri, receiverat jan :
  TECHNOSAT 555 Badyguard dhe
  DIGITALER SATELLITEN RECEIVER
  ( Gjerman eshte ky ) Ju Falemnderit .

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: ndihm

  Quote Originally Posted by aerokremi View Post
  kerkoj ndihm nga ju per loadera edhe SW per 2 receivera nese ka ndonjeri, receiverat jan :
  TECHNOSAT 555 Badyguard dhe
  DIGITALER SATELLITEN RECEIVER ( Gjerman eshte ky ) Ju Falemnderit .
  Duhet te na japesh te dhenat me te sakta te resiverave qe tete japim ndihme.....

 3. #3

  Re: ndihm

  mendoj se i kam jep te dhenate e sakte \
  edhe nje her \
  technosat 555
  digitalen satelite receiver ky eshte gjerman receiveri

 4. #4
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: ndihm

  Tecnosat Bg555

 5. #5

  Re: ndihm

  nuk ka softwer ne ket winrar veq loader ka

 6. #6
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: ndihm

  Quote Originally Posted by aerokremi View Post
  nuk ka softwer ne ket winrar veq loader ka
  O shoku hapi syt mire se i ke te gjitha file me softin eshte ky:
  TECHNOSAT_WP_F450_LG_INTEL_NOSCART_6THOSD_P_V1196
  qe eshte i zipuar mrena karteles se par.
  tung

Similar Threads

 1. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 2. M2 plus - me nevoitet ndihm -
  By kqiqi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 26-01-2009, 16:46:43
 3. Question Ndihm ju lutem
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 02-11-2008, 01:33:10
 4. Ndihm server
  By adriatiku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 30-08-2008, 20:24:33
 5. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •