Results 1 to 2 of 2

Thread: Odt 3000c..

 1. #1
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  Odt 3000c..

  po ca behet keshtu..vajta 2 dite dhe spo i hap dot frekuencat ne ket aparat digitalb te tokesorit..ka ndonje procedure te vecante apo ajo e zakonshmja eshte ? une ndjek ket rruge :

  heq aparatin nga priza
  hap loader
  port com e kam ne rregull dhe i fus filen pgm
  fus aparatin ne prize dhe e merr softin, po kur hap aparatin menuja eshte ne shqip dhe sikur ska ndodhur asgje..nuk mund ti fus dot frekuencat e tjera.
  po e mbajta hapur aparatin dhe te fus filen pgm nepermjet loderit sma merr..vetem po ta kem hequr nga priza dhe ta fus ne prize e merr..ka ndonje zgjidhje ?

 2. #2

  Re: Odt 3000c..

  Besoj se Digitalbi ne sw e fundit i ka bllokuar opsionet per update
  Hap postimin odt 1000c
  Aty ke ne attach kanalet e ruajtura perfshire edhe shijakun me vizionin
  Hidhja aparatit dhe e ke gati
  Mos bej kerkim automatik se do te fshihen shijaku me vizionin

Similar Threads

 1. Replies: 996
  Last Post: 11-08-2011, 08:18:02
 2. Ods 3000c
  By news24 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-11-2008, 12:08:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •