Με την ψυχη στα δοντια αποφασισα να δοκιμασω οτι προτεινε ενας πολυ καλος φιλος σε αλλο Forum.Δηλαδη να φορτωσω το Underworld στην Diablo μου.Αφου κατεβασα ολα τα εργαλεια για "ανανηψη" μολις συμβει το "μοιραιο" ανοιξα το Underwolrd 1.07 και αλυπητα αρχισα να το φoρτωνω στο δυστυχο cam μου με τα ματια καρφωμενα στην μπαρα φωρτωσης.Ξεπερασα το 43% φoρτωσε την flash και συνεχισε σαν να μην τρεχει τιποτα μεχρις που εγραψε "Cam succesfull upgrated".Εβγαλα το cam και το τοπθετησα στην υποδοχη CI του γερικου Humax μου 5400z.Το δεχτηκε αδιαμαρτυρητα γραφοντας μαλιστα "Underworld 1.07".
Παω μανιασμενος στο config ανοιγω το emu ανοιγω το Ν@gr@ 2 Au πηγαινω με τη ψυχη στο στομα στο France 4 -ανοιγει αμεσως.Δοκιμαζω τα περιφημα Μultivision-δουλευει απροσκοπτα.Οι υποψιες μου πληθαινουν και γυριζω στο λογισμικο "underworld" το εγχειριζω και συγκρινω τα αποτελεσματα με το Stealth 2.48.Eκτος απο ελαχιστες μικροδιαφορες τα λογισμικα ολοιδια.
Παιδες προσοχη!! Πολλοι εποφθαλμιουν την τσεπη μας ταζοντας μας λαγους με πετραχειλια.Τους λαγους τους ειδαμε τα πετραχειλια τα αφηνω σ'αυτους που εσπευσαν να παραγγειλουν το νεο cam.Μην πεφτετε στην παγιδα και τα δυο λογισμικα δουλευουν το ιδιο καλα και απαραλαχτα στο Γεροδιαβολο σας.
Αχ !! Τα ειπα και ξεθυμανα!!!