Results 1 to 6 of 6

Thread: digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

 1. #1

  digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

  Pervec digitalbit transmetime dixhitale tokesore kane dhe shijaku me disa kanale dhe vizion+ gjithashtu po keto kanale nuk mund te kapen nga nje aparat digitalb tokesor. A di ndonjeri ndonje menyre qe digitalbi tokesor te kape dhe frekuencat e ketyre kanaleve te tjera?
  flm.

 2. #2

  Re: digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

  Ku trasmetojnŽ, nŽ cilŽn zonŽ. UnŽ provova me TV samsung LE40SB8 dhe nuk gjeden!?

 3. #3

  Re: digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

  Quote Originally Posted by albi_ View Post
  Ku trasmetojnŽ, nŽ cilŽn zonŽ. UnŽ provova me TV samsung LE40SB8 dhe nuk gjeden!?
  se di se cfare zonash mbulojne po besoj se e tere Tirana mbulohet
  shijaku ka frekuencen 498000 KHz ka 9 kanale
  vizion+ ka frekuencen 778000 KHz ka 9 kanale

 4. #4
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  Re: digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

  po alfa kabell di gje njeri sa i ka frekuencat ?

 5. #5
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

  mos u lodhni se nuk vlejne
  un i kam provuar

 6. #6
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  Re: digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)

  frekuencat e kabllorit i di njeri ?

Similar Threads

 1. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 2. Alpha Combo (DVB-T+S) reciever i TvS (shijak)
  By tir2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 07-06-2009, 13:58:56
 3. ndime per digitalb tokesor
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 27-05-2009, 08:27:50
 4. New Vizion+&medisat
  By miri01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 27-08-2008, 00:16:32
 5. Question Shijak Tv
  By bledar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 15-04-2008, 04:18:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •