Results 1 to 6 of 6

Thread: Alfa digital e shijakut?

 1. #1

  Alfa digital e shijakut?

  A ka ndonje aparatin e Alfa digital te shijakut? Mesa di une eshte nje landsky.
  dhe a ka ndonje soft per kete aparat ne menyre qe te ckodoi dhe seca2?
  flm

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Alfa digital e shijakut?

  duhet ta programosh me soft te ri.shikoje ketu se ikam postuar.

 3. #3

  Re: Alfa digital e shijakut?

  Quote Originally Posted by ASI View Post
  duhet ta programosh me soft te ri.shikoje ketu se ikam postuar.
  Te lutem me thuaj ku e ke postuar se ne kete faqe nuk e ke
  flm

 4. #4
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: Alfa digital e shijakut?

  ne rradhe te pare kush eshte i koduar ndonje nga kanalet tona ne toksor me seca 2 dhe per se dyti a ka public key per seca2????flm

 5. #5

  Re: Alfa digital e shijakut?

  Quote Originally Posted by neo17 View Post
  ne rradhe te pare kush eshte i koduar ndonje nga kanalet tona ne toksor me seca 2 dhe per se dyti a ka public key per seca2????flm
  e kam fjalen per kanale sat jo tokesore seca2 (alfa digital eshte njekohesisht aparat tokesor dhe satelitor) dhe nqs shkon te seksioni i celsave ne forum gjen edhe per seca2

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Alfa digital e shijakut?

  Te kerkoj falje sepse kam postuar softe per ap e DA.

Similar Threads

 1. Alfa digital.
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 24-01-2011, 11:51:29
 2. Nova CY /w LTV & Alfa
  By stathis95194 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 28-11-2009, 16:13:16
 3. Alfa....
  By iannis in forum Gamma Card
  Replies: 5
  Last Post: 04-11-2009, 16:11:32
 4. Ndihme per alfa ????
  By krenari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 04-09-2008, 19:34:25
 5. Alfa TV&Lumiere TV
  By essbrk111 in forum BISS
  Replies: 0
  Last Post: 08-01-2007, 14:34:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •