Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Kush eshte aparati sat me i mire?

 1. #1

  Kush eshte aparati sat me i mire?

  Per mendimin tuaj dhe me sa i keni provuar kush eshte aparati satelitor me i mire? Pra ajo qe na intereson ne, qe te pranoj cdo lloj karte, te kemi te lehte per te gjetur softe dhe kode per te? Nje pergjigje nga ata qe i dine mire keto pune do te ishte shume e dobishme per nje bleres te ri.
  Faleminderit.

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  12-10-2006
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  Te kisha rekumendu dreambox apo cdo reciver tjter vetem te jet linux opnesorce

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  233
  Uploads
  0

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  Quote Originally Posted by armando02 View Post
  Te kisha rekumendu dreambox apo cdo reciver tjter vetem te jet linux opnesorce
  Po, po dreambox eshte me i miri dhe per mua.

 4. #4

  Thumbs up Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  Quote Originally Posted by armando02 View Post
  Te kisha rekumendu dreambox apo cdo reciver tjter vetem te jet linux opnesorce
  po po e pranoj mendimin tuaj....por mos harroni per 1 fillestar eshte pake e veshtire qe ta filloj direkt me DreamBox....
  do te thoja ndonje DarkBox....se jane njesha aparate per mendimin tim....
  se i kam provuar te gjithe pothuajse.....

 5. #5
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  ka ne shqiperi DarkBox?

 6. #6
  VIP Member mici2's Avatar
  Join Date
  16-09-2006
  Location
  croatia
  Posts
  489
  Uploads
  1,661

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  dream box+cs eshte zakon

 7. #7
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  Quote Originally Posted by by.lorenc View Post
  po po e pranoj mendimin tuaj....por mos harroni per 1 fillestar eshte pake e veshtire qe ta filloj direkt me DreamBox....
  do te thoja ndonje DarkBox....se jane njesha aparate per mendimin tim....
  se i kam provuar te gjithe pothuajse.....
  Une mendoj se per nje fillestar eshe me i let Humax 5400,kshtu une mendoj.
  tung

 8. #8
  VIP Member mici2's Avatar
  Join Date
  16-09-2006
  Location
  croatia
  Posts
  489
  Uploads
  1,661

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  dhe mundesh edhe samsung9500 viaci per fillestare eshte ne rregull

 9. #9

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  Per mua me i mire dhe me i thjesht per te punuar e per instaluar code per kanala te mbyllur pra eshte Vantage HD 7100s ,nje her e kam instalu nje EMU per premieren gjermane para 4 muajsh ende me punojne te gjitha kanalet pa asnje problem

 10. #10
  Banned
  Join Date
  24-07-2008
  Location
  Tirona ja fut Partizanit
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Re: Kush eshte aparati sat me i mire?

  Po per aparatet hd reseiwer kush eshte aparati me i mire per karten e digitalbit dhe per thyerjen e programeve ??????? Faleminderit

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Rai eshte mbyllur?
  By fati54 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 13-07-2009, 19:23:24
 2. A eshte e vertete
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-02-2009, 21:09:09
 3. Question Aparati me i mire per server
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-01-2009, 16:58:04
 4. New Sa mire qe ju gjeta
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 29-12-2008, 02:33:27
 5. cili eshte moduli me i mire per momentin?
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-10-2006, 03:06:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •