Results 1 to 7 of 7

Thread: digitalb dhe stacionet e huaja

 1. #1
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  digitalb dhe stacionet e huaja

  po me vjen habi teksa shoh ate reklamen e digitalb per aparatet e reja kaon hd. shoh qe jep dhe reklamen e disa kanaleve discovery, vh1 etj te cilat normalisht nuk i le njeri pa koduar. keto ku i gjejne te drejten per te hapur keto kanale dhe me e rendesishmja: i hapin me kode dhe emulator?????flm

 2. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  mos bini pre e provokimeve te spot digitalb e kaon dhe mashtrimet e tjera me sms se do ju grine nga leket me nje menyre super hajdutshe.

  une mendoj duhet te kene blere ndonje te drejte per kanalet qe permende dhe i kane futur ne paketen e tyre, pasi po te ishin ilegale ne nje transmetim si SAT W2 nuk do ti lente njeri kollaj. Mendoj qe i hapin rregullisht nga paketa te ndryshme ku perfshihen ato kanale.

 3. #3

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Hey Njerez Une Nuk Kuptoj Shum ne Boten e Tv Canaleve Por Kam Hasur Ne Nje Website Te Huaj Ku Shkruante Key Per DigitAlb Aty Ishin Disa Kanale si Digifilm , DigiAutor, Bang Bang , Explorer, Etj Qdo NJeri Kanal Nga Nje Renditje Hexadecimale Te Codeve . A Ka Mundesi Te Ken Gjetur Diqka Per Digit Alb Apo Veq Reklam Palidhje Osht ?

 4. #4

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by black_busy View Post
  Hey Njerez Une Nuk Kuptoj Shum ne Boten e Tv Canaleve Por Kam Hasur Ne Nje Website Te Huaj Ku Shkruante Key Per DigitAlb Aty Ishin Disa Kanale si Digifilm , DigiAutor, Bang Bang , Explorer, Etj Qdo NJeri Kanal Nga Nje Renditje Hexadecimale Te Codeve . A Ka Mundesi Te Ken Gjetur Diqka Per Digit Alb Apo Veq Reklam Palidhje Osht ?
  sssshhhhhhhhhhhhhhtttttt

 5. #5
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by black_busy View Post
  Hey Njerez Une Nuk Kuptoj Shum ne Boten e Tv Canaleve Por Kam Hasur Ne Nje Website Te Huaj Ku Shkruante Key Per DigitAlb Aty Ishin Disa Kanale si Digifilm , DigiAutor, Bang Bang , Explorer, Etj Qdo NJeri Kanal Nga Nje Renditje Hexadecimale Te Codeve . A Ka Mundesi Te Ken Gjetur Diqka Per Digit Alb Apo Veq Reklam Palidhje Osht ?
  fol i çik me zonin e ulet se na ....... trem peshqit!

 6. #6

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  fol i çik me zonin e ulet se na ....... trem peshqit!
  çte flas na mbyti nata duke prit underworld 1.14

 7. #7
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by lorderon View Post
  çte flas na mbyti nata duke prit underworld 1.14
  Ka dale underworld 1.16...

Similar Threads

 1. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 2. Digitalb
  By albsky in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 26-06-2009, 21:37:20
 3. Question Digitalb
  By ELISGJYLAMETI in forum Diablo Cam
  Replies: 3
  Last Post: 29-01-2009, 22:04:54
 4. Info Digitalb
  By arsenal_82 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-01-2009, 19:34:13
 5. Any way to see Digitalb?
  By GIAK82 in forum Conax
  Replies: 2
  Last Post: 31-03-2007, 13:28:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •