Digi TV Film: Program TV

01-07-08.

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


Digi film 1

06:30 Hairspray
08:30 Rush hour 3
10:01 Mr. Woodcock
11:31 Darfur now
13:30 Knocked Up
16:00 License to wed
17:30 The brave one
19:31 No reservations
21:32 Rush hour 3
23:01 Dangerous Liaisons
01:00 The jackal
03:00 No reservations
05:00 The brave o


Digi film 2

06:00 License to wed
07:30 The invasion
09:30 Elizabeth - The golden age
11:31 The kingdom
13:30 Beowulf
15:30 Rush hour 3
17:00 Hairspray
19:00 Mr. Woodcock
20:30 Nancy Drew
22:30 Liar,liar
00:00 Round midnight
02:30 Rush hour 3
04:00 Mr. Woodcock
05:31 Knocked Up

AXN

06:00 Districtul(sua,2000,s.politist)
07:00 Sectia de politie(aus.,1994,actiune)
08:00 The Amazing Race(sua,2001)
09:00 Schimbul trei(sua,1999,s)(12)
10:00 Alias(sua,2001,s)
11:00 Sectia de politie(aus.,1994,actiune)
12:00 The Amazing Race(sua,2001)
13:00 Districtul(sua,2000,s.politist)
14:00 Alias(sua,2001,s)
15:00 Schimbul trei(sua,1999,s)(12)
16:00 Sectia de politie(aus.,1994,actiune)
17:00 The Amazing Race(sua,2001)
18:00 Districtul(sua,2000,s.politist)
19:00 Alias(sua,2001,s)
19:25
20:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
21:00 Eli Stone(sua,2008,s)
22:00 Minti criminale(sua-can.,2005,s.pol)
22:45
23:00 Pulsul orasului(sua,2002,s)
00:00 Crime(reality dhow,SUA,2007)
01:00 Eli Stone(sua,2008,s)
01:55 Minti criminale
04:55 Inchiderea programul

HBO

06:00 Comoara cavalerilor templieri
07:30 Ursuletul polar 2:Insula misterioasa
08:50 Ratacit in Yonkers
10:45 Soldatul din Lumea Noua
12:20 Prima mea nunta
13:50 Molly
15:15 Ultima versiune
16:50 Distractie cu Dick si Jane
18:20 Dovada
20:00 Babel
22:20 Scoala secreta de arte
00:00 Fantomele din Abu Ghraib
01:20 Babel
03:40 Scoala secreta de arte
05:20 Cinema, cinema, cinem

Pro Cinema

09:00 Samurai Jack
09:30 Dadaca
10:00 Sotul si sotia
10:30 Ruleta destinului
11:30 Starleta
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Liga juniorilor
14:45 Samurai Jack
15:15 Pro Motor
16:15 Starleta
17:15 Zoom �n 10
17:30 Ruleta destinului
18:30 La Bloc
19:00 Noi toti
20:00 Renegatul
21:00 Dadaca
21:30 Sotul si sotia
22:00 Pasarea spin
00:00 Jonny Zero
01:00 Pasarea spin
02:45 Renegatul
03:30 Jonny Zero
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV

ELVIS